28 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.947
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.896
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 210
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.542
Spor

Yusuf Yazıcı teklifi kabul etmedi

Yusuf Yazıcı, Derince A takım hocalığını kabul etmedi. Payasspor deplasmanından 3-1’lik yenilgi ile dönen Belediye Derincespor’da takıma 6 gün izin verildi. Sarı lacivertliler 31 Aralık’ta tesislerde toplanacak ve programda herhangi..

Yusuf Yazıcı teklifi kabul etmedi

Yusuf Yazıcı, Derince A takım hocalığını kabul etmedi.

Payasspor deplasmanından 3-1’lik yenilgi ile dönen Belediye Derincespor’da takıma 6 gün izin verildi. Sarı lacivertliler 31 Aralık’ta tesislerde toplanacak ve programda herhangi bir değişiklik olmazsa 3 Ocak’ta Antalya’daki kampına başlayacak. Ligin ikinci yarısı ile 28 Ocak Perşembe günü başlayacak. Toplanma öncesi kimi futbolcularla yolların ayrılacağı ve en az 3 nokta transferinin yapılacağı öğrenildi.

TELEFONU KAPALI

Teknik Direktör arayışları devam eden sarı lacivertli ekipte gündemde çok sayıda isim bulunuyor. Kulüpte görev almak için milletvekilleri ve kimi bürokratlar araya sokuluyor. Bu arada kısa bir süre önce teknik kadroya dahil edilen Yusuf Yazıcı’ya, Bülent Baturman ile yolların ayrılmasının ardından A takım teknik direktörlüğü teklif edildi ancak Yazıcı, farklı anlaşılmalara yol açılabileceği endişesi ile bu görevi kabul etmedi. Yazıcı günlerdir telefonunu kapalı tutuyor. Derince ekibinde yeni teknik adamın il dışından olacağı ağırlık kazandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL