30 Temmuz 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 261.198
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.161
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 60
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.463
Sağlık

Virüs peşini bir türlü bırakmadı

Körfez Ağadere Caddesi’nin eski esnaflarından olan Abdurrahim Ayyıldız (64) yakalandığı koronavirüs ile mücadeleyi ilk etapta kazansa da daha sonra tekrar fenalaştı ve yoğun bakımda hayatını kaybetti. Kuzey Mahallesi Ağadere Caddesi’nde..

Virüs peşini bir türlü bırakmadı

Körfez Ağadere Caddesi’nin eski esnaflarından olan Abdurrahim Ayyıldız (64) yakalandığı koronavirüs ile mücadeleyi ilk etapta kazansa da daha sonra tekrar fenalaştı ve yoğun bakımda hayatını kaybetti.

Kuzey Mahallesi Ağadere Caddesi’nde uzun yıllar Akyıldız Kundura adlı iş yerinin sahibi olan 4 çocuk babası Abdurrahim Ayyıldız, yaklaşık bir ay önce virüse yakalandı. Tedavi gören ve süreci atlatarak iyileştiğini düşünen Abdurrahim Ayyıldız, iki hafta önce tekrar rahatsızlandı ve yer olmadığı için Göztepe Hastanesi’ne sevk edilerek yoğun bakımda tedavi altına alındı.

Ancak, tüm çabalara rağmen içi organları hastalık nedeniyle hasar gören Abdurrahim Ayyıldız kurtarılamadı ve vefat etti. Ayyıldız’ın cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi olan Konya’ya gönderildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL