15 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 363.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 30.694
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 181
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.513
Genel

Uğur Tolun’un ölüm sebebi belli oldu

13 Ocak günü Kartepe’de kaybolan ve 18 Ocak’ta Derbent’te oturduğu siteye yakın bir su kanalında aracının içinde ölü olarak bulunan Operatör Doktor Uğur Tolun’un ölüm nedeni belli oldu. Aracında kriz..

Uğur Tolun’un ölüm sebebi belli oldu

13 Ocak günü Kartepe’de kaybolan ve 18 Ocak’ta Derbent’te oturduğu siteye yakın bir su kanalında aracının içinde ölü olarak bulunan Operatör Doktor Uğur Tolun’un ölüm nedeni belli oldu.

Aracında kriz geçirmiş

Geçtiğimiz yıl Mart ayında beyin kanaması geçiren ve uzun süre KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören Doktor Uğur Tolun’un hastaneden taburcu olduktan sonra görevine başlamadığı ve geçirdiği hastalık nedeniyle sık sık nöbet krizleri geçirdiği öğrenildi.

Olay günü de Kartepe 2000 Villaları’nın dibinde aracının içinde oturup alkol alan Doktor Uğur Tolun’un kriz geçirdiği ve aracıyla su kanalına düşüp boğularak öldüğü ortaya çıktı.

Kafasında ya da vücudunun herhangi bir yerinde darp ya da kırık tespit edilmeyen Doktor Uğur Tolun’un dondurucu soğuk nedeniyle de aracının içinde öldüğü öğrenildi. Doktorun raporunun Ankara’ya Adli Tıp’a gönderildiği dile getirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL