14 Mayıs 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 201.295
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.534
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 238
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 55.472
Yaşam

Uğur Tolun’u arama çalışmaları devam ediyor

Kartepe’ye gitmek için evinden ayrılan ve bir daha haber alınamayan Doktor Uğur Tolun için arama kurtarma çalışması başlatıldı. Çarşamba gününden beri kayıp olan doktoru arama çalışmaları Kuzuyayla bölgesinde yoğunlaştırıldı. Kartepe’ye..

Uğur Tolun’u arama çalışmaları devam ediyor

Kartepe’ye gitmek için evinden ayrılan ve bir daha haber alınamayan Doktor Uğur Tolun için arama kurtarma çalışması başlatıldı. Çarşamba gününden beri kayıp olan doktoru arama çalışmaları Kuzuyayla bölgesinde yoğunlaştırıldı.

Kartepe’ye 13 Ocak’ta aracıyla giden ve kendisinden bir daha haber alınamayan ortopedi ve travmatoloji uzmanı Uğur Tolun’u bulmak için jandarma, AFAD ve AKUT ekiplerince başlatılan arama çalışmasına dün akşam ara verildi.

Çalışmalara sabah saatlerinde yeniden başlayan ekipler, arama faaliyetini Kuzuyayla bölgesinde yoğunlaştırdı.

Tolun’un son görüldüğü yerle ilgili teknik çalışma gerçekleştiren jandarma ve polis ekipleri, faaliyetlerini sürdürüyor.

Başiskele ilçesindeki bir özel hastanede ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak görev yapan Tolun, 13 Ocak’ta aracıyla Kartepe’ye gitmişti. Tolun’un en son Maşukiye‘de görüldüğü ve bir daha haber alınamadığı ihbarı üzerine arama çalışması başlatılmıştı.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL