28 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.947
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.896
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 210
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.542
Siyaset

Sarısüleyman’ın DEVA gururu

DEVA Partisi Kocaeli’de teşkilatlanmanın başında olan Orhan Sarısüleyman, gelinen nokta nedeniyle büyük gurur yaşıyor DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Orhan Sarısüleyman, büyük gurur yaşıyor. Çünkü DEVA Partisi’nin teşkilatlanması..

Sarısüleyman’ın DEVA gururu

DEVA Partisi Kocaeli’de teşkilatlanmanın başında olan Orhan Sarısüleyman, gelinen nokta nedeniyle büyük gurur yaşıyor

DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Orhan Sarısüleyman, büyük gurur yaşıyor. Çünkü DEVA Partisi’nin teşkilatlanması Genel Başkan Ali Babacan’dan tam not aldı. Bu kapsamda bir açıklama yapan Sarısüleyman, şu ifadeleri kullandı: “2 Temmuz 2020’de Adem Koç abimizin İl Başkanlığında Deva Partisi Kocaeli İl ve ilçe kurullarını oluşturmak için çıkmış olduğumuz yolculukta damla damla büyüyerek 10 Ağustusta 41 kişilik il yönetimini, sonrasında da  12 ilçe Başkanımızı ve yönetimlerini oluşturma imkanı bulduk. Devamında 4 Ekim’de ilçe kongrelerimizi başlatarak 9 kasımda ilçe kongrelerimizi tamamladık.

HAYIRLI OLSUN

28 Kasım’da ise Kocaeli Teşkilatları olarak ilçe teşkilatlarımızla beraber Kocaeli 1.Olağan kongremizi Adem Koç İl Başkanlığında Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan bey ve kıymetli eşi Zeynep Hanım, Teşkilatlardan  Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Nihat Ergün, GMYK Üyemiz Ali Ufuk Yaşar, Divan Başkanı Candan Karlıtekin, Seçim işleri Başkanımız İdris Şahin, ismini sayamadığım çok  değerli genel merkez yöneticilerimiz ve DEVA Partisi’ne gönül veren çok değerli hemşehrilerimizle gerçekleştirdik. İlimize ve ülkemize hayırlı olsun.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL