31 Temmuz 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 259.196
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.332
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 79
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.107
Genel

Polise demediğini bırakmadı!

Kahramanmaraş’ta maske takmayan bir kadın, kendisini uyaran polise, “Artistliğiniz kime ya? Hepinizle görüşeceğim” diyerek, tepki gösterdi. Dakikalarca caddede bağırıp polise hakaretlerden eden kadına, maske takmadığı için 900 lira ceza yazıldı…

Kahramanmaraş’ta maske takmayan bir kadın, kendisini uyaran polise, “Artistliğiniz kime ya? Hepinizle görüşeceğim” diyerek, tepki gösterdi. Dakikalarca caddede bağırıp polise hakaretlerden eden kadına, maske takmadığı için 900 lira ceza yazıldı. Ayrıca kadın hakkında ‘polise mukavemet’ suçundan işlem yapıldı.

Hafta içi Trabzon Bulvarı’nda yaşanan olayda, koronavirüs tedbirleri kapsamında denetim yapan polis ekipleri, maske takmayan bir kadını uyardı. Adı açıklanmayan kadın, maske takmamakta ısrar edince polis kimlik istedi.

“ARTİSTLİĞİNİZ KİME?”

Sinirlenen kadın, “Vermiyorum kardeşim gel de al” dedi. Yaşananlar, cep telefonu kamerasıyla görüntülenirken, caddeden geçen bir başka kadın ise “Biz de çıkaralım atalım o zaman, bizimkisi can değil mi?” diyerek, polise direnen kadına tepki gösterdi. Polislere zorluk çıkaran kadın, “Bana zorluk çıkarmayın. Artistliğiniz kime ya” dedi.

“HEPİNİZLE GÖRÜŞECEĞİM”

Kadın gözaltına alınarak karakola götürüldü. Burada da maske takmamakta direnen kadın, “Maske takmayacağım ne yapıyorsanız yapın. Buradan çıkıp savcılığa gideceğim, hepinizle görüşeceğim. Siz neyinize güveniyorsunuz, siz kimsiniz?” şeklinde tehditler savurdu.

Maske takmadığı için 900 lira para cezası uygulanan kadın hakkında polise mukavemet suçundan işlem yapıldı.

Polise demediğini bırakmadı! Maske takmayan kadının çileden çıkartan anları kamerada

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL