28 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.947
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.896
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 210
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.542
Siyaset

Özcan Aktoprak’tan Mayda’ya cevap

AK Parti Kartepe İlçe Başkan Yardımcısı Özcan Aktoprak sosyal medyadan verdiği cevapta şu ifadelere yer verdi; ” CHP Kartepe İlçe Başkanı Sayın. Tevfik Mayda’nın şahsımı hedef alan, iftiralarla dolu, haksız, mesnetsiz ve..

Özcan Aktoprak’tan Mayda’ya cevap

AK Parti Kartepe İlçe Başkan Yardımcısı Özcan Aktoprak sosyal medyadan verdiği cevapta şu ifadelere yer verdi;

” CHP Kartepe İlçe Başkanı Sayın. Tevfik Mayda’nın şahsımı hedef alan, iftiralarla dolu, haksız, mesnetsiz ve çirkin paylaşımına Ak Parti Kartepe İlçe Bşk. Yrd. Olarak cevap vermek hasıl olmuştur, şöyle ki :
İlgili paylaşımda özel öğrenci taşıma ihalesini nasıl aldığım sorulmuş ve kendince ihalenin şaibeli olduğu beyan edilmiştir. Bu şahıs açık bir şekilde yalan söylemektedir. Ben 19 yıldır taşımacılık işi yapmaktayım. Bu zamana kadar yaptığım işlerde hiçbir usulsüzlük olmadığı gibi, kamu ihale kurumu tarafından açık ve şeffaf bir şekilde yapılan ihalenin sonuçlarına herkes ihale ile ilgili yayımlanan raporlardan ulaşabilir. İhale hali hazırda denetime elverişli bir şekilde internet üzerinden dahi incelenebilmektedir. Sn. Başkanın bilgisizliği bir mazeret değildir eğer Sn. Başkan ihalede bir usulsüz olduğunu iddia ediyorsa bu iddiasını şerefiyle ispatlamalıdır. İspat edemezse Sn. Başkan’ın benim nezdimdeki sıfatı bellidir.
Sn. Başkan, paylaşımında ülke gündemini meşgul eden birtakım adli olayları sıralamış ve bu olaylara benim cevap vermemi istemiştir. Bugün 10 Aralık Dünya İnsan Hakları günüdür. İnsan hakları alanında partimizin yapmış olduğu atılımlar Sn. Başkan’a verilecek en güzel cevaptır. Bu iftiraların amacı CHP’nin içinde bulunduğu tecavüz skandallarını örtmek ve gizlemektir. Gündem değiştirerek kendi parti yöneticilerinin yapmış olduğu hukuka aykırı eylemleri saklamaktır. Bizim görevimiz vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmektir. Vatandaşlarımızın uğradığı haksızlıkların takipçisi olmaktır. Tüm iftiralara rağmen şu an gündemde olan CHP’nin tecavüz skandallarının takipçisi olduğumuzu ve Sn. Başkan hatta CHP’nin Genel Başkan’ı dahi şahsımla uğraşsa bile tavrımdan taviz vermeyeceğimi kamuoyuna saygılarımla duyururum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL