28 Eylül 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 353.324
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.188
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 206
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.160
Genel

O gazete de mi kapanıyor?

Yandaş medyada kapanmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Sabah Gazetesi’nde bölge eklerinin kapanma kararı ile başlayan işten çıkarmalara ek şimdi de gelen bir kulis bilgisi var. Turkuvaz Medya Grubu’nun agresif..

O gazete de mi kapanıyor?

Yandaş medyada kapanmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Sabah Gazetesi’nde bölge eklerinin kapanma kararı ile başlayan işten çıkarmalara ek şimdi de gelen bir kulis bilgisi var.

Turkuvaz Medya Grubu’nun agresif tarzıyla bilinen Takvim gazetesinin yayın hayatına son verileceği iddiası gündeme bomba gibi düştü.

MedyaRadar’ın iddiasına göre Genel Yayın Yönetmenliğini Ergün Diler’in yaptığı, agresif tarzıyla tanınan Takvim gazetesi kağıt baskısına son verecek.

Bunun için ise koronavirüsle mücadele kapsamında hayata geçen kısa çalışma ödeneğinin uzatıldığı 28 Şubat tarihi beklenecek. O tarihten sonra Takvim dijital olarak yayın hayatına devam edecek.

Medya dünyasındaki iddialara göre Takvim gazetesinin kapanacak olmasının Turkuvaz Medya Grubu’nu karıştırma gerekçesi ise dijital yayın hayatına devam etse de Takvim gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Ergün Diler ve yazı işleri kadrosunun Sabah gazetesinde yer almak istemeleri oldu.

Ergün Diler ve gazetenin öne çıkan isimleri ve yöneticileri Sabah gazetesinde kendilerine yer bulmak için harekete geçti. Bu nedenle grupta içten içe bir hareketlenme başladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL