28 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.947
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.896
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 210
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.542
Dünya

Mekke’de korkutan görüntü!

Suudi Arabistan’ın Mekke şehrini çekirge sürüleri istila etti. Bazı Mekke sakinleri, çekirge sürüsünün yayılmasından endişe ettiklerini ifade ederek, yetkililere gerekli önlemlerin alınması için çağrıda bulundu. Suudi Arabistan’ın Mekke kentini çekirge sürüleri bastı…

Suudi Arabistan’ın Mekke şehrini çekirge sürüleri istila etti. Bazı Mekke sakinleri, çekirge sürüsünün yayılmasından endişe ettiklerini ifade ederek, yetkililere gerekli önlemlerin alınması için çağrıda bulundu.

Suudi Arabistan’ın Mekke kentini çekirge sürüleri bastı. Çekirge sürüleri neredeyse kentin tüm bölgelerini istila ederken, yeşilliklere zarar verdi. Bazı Mekke sakinleri, Mescid-i Haram ve çevresinde çekirge sürüsünün yayılmasından endişe ettiklerini ifade ederek, yetkili makamları gerekli önlemleri almak için hızlı hareket etmeye çağırdı.

ÇEKİRGELER GEÇEN YIL DA MEKKE’Yİ BASMIŞTI

Çekirgeler ve hamam böcekleri geçen yıl da Mekke ve Mescid-i Haram’ı da basmıştı. Müslümanların Hac ibadetini yerine getirildiği Mescid-i Haram’da ilk defa böyle bir olayla karşılaşıldığı belirtilmişti.

Mekke'de korkutan görüntü! Binlerce çekirge kenti istila etti

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL