20 Eylül 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.873
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.398
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 213
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 27.160
Magazin

Mehmet Ali Erbil’den sevindiren haber

Kaçış sendromu hastalığı nedeniyle uzun süredir tedavi gören ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’den müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. Erbil’in arkadaşı Ercan Avşar, sosyal medya hesabından “2021’in en güzel haberi” notuyla..

Mehmet Ali Erbil’den sevindiren haber

Kaçış sendromu hastalığı nedeniyle uzun süredir tedavi gören ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’den müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. Erbil’in arkadaşı Ercan Avşar, sosyal medya hesabından “2021’in en güzel haberi” notuyla ünlü şovmenin artık destek almadan tek başına yürüdüğünü söyledi.

Kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisi görmeye başlayan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil‘den sevindiren haber geldi.

YAKIN ARKADAŞI MUTLU HABERİ VERDİ

Erbil’i evinde ziyaret eden arkadaşı Ercan Avşar, ünlü şovmenin artık destek almadan tek başına yürüyebildiğini açıkladı. Birlikte çekilen karelerini sosyal medya hesabından yayınlayan Ercan Avşar, mutlu haberi takipçileriyle paylaştı.

Mehmet Ali Erbil'den sevindiren haber! Artık destek almadan yürüyebiliyor

“2021’İN EN GÜZEL HABERİ”

Avşar, yayınladığı gönderide, “Bugün babacığımı ziyaret ettim. Tedavisi çok güzel geçiyor. Artık kimsenin yardımını almadan, evin içinde tek başına yürüyor. Maşallah… 2021’in en güzel haberi” ifadelerini kullandı.

KAÇIŞ SENDROMU NEDİR?

Kaçış sendromu hastalığı (Capillary leak syndrome), kanın yoğunlaşması, tansiyonun düşmesi gibi bulgulara sahiptir ve “damarlardan protein, mineral ile suyun sızması” olarak tanımlanmaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL