28 Kasım 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Güncel

Kocaman, kültür ve taziye evini inceledi

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, yapımı tamamlanmak üzere olan Kültür ve Taziye Evi’nde incelemelerde bulundu. Kartepe Belediyesi Kültür ve Taziye Evi projesi kısa sürede tamamlanıyor. Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde yapımı..

Kocaman, kültür ve taziye evini inceledi

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, yapımı tamamlanmak üzere olan Kültür ve Taziye Evi’nde incelemelerde bulundu.

Kartepe Belediyesi Kültür ve Taziye Evi projesi kısa sürede tamamlanıyor. Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde yapımı tamamlanma aşamasına gelen kültür ve taziye Evi 432 metre kare kapalı 80 metre kare açık alanı ile hizmet verecek. Bay – bayan taziye salonu, yönetim ofisi, mutfak, bay-bayan ve engelli şadırvan ile tuvalet yer alacak. Oturma gruplarının da yer alacağı ve çok amaçlı olarak tasarlanan Taziye Evi mahallenin diğer sosyal-kültürel ihtiyaçları doğrultusunda kültür evi olarak da hizmet verecek.

Yapımı tamamlanma noktasına gelen kültür ve taziye evinde incelemeler yaparak çalışmalar hakkında bilgi veren Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, “Bizler acısını paylaştıkça azaltan, mutluluğu paylaştıkça çoğaltan bir milletin evlatlarıyız. Ancak pandemi koşullarında hayatta kalabilmek için sevdiklerimizi koruyabilmek için kısıtlı ve kontrollü sosyal hayatı benimsemek zorundayız. Bu virüs salgını tamamen sona erinceye kadar fedakarlıklar yapmak zorundayız. Bu zor günleri birlikte, dayanışma ile aştığımızda yeniden özlediğimiz, uzak kaldığımız günlerimize kavuşacağız. Acılarımızı da, mutluluklarımızı da paylaşacağız” dedi. – KOCAELİ

Kocaman, kültür ve taziye evini inceledi
Kocaman, kültür ve taziye evini inceledi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL