25 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.792
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 195
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.403
Genel

Kocaman çalışmaların başında

Hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında Kartepe Belediyesi ekipleri ilçe genelinde çalışmalarına devam etti. Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Serinlik Mahallesi’nde yapılan çalışmaları yerinde..

Kocaman çalışmaların başında

Hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında Kartepe Belediyesi ekipleri ilçe genelinde çalışmalarına devam etti. Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Serinlik Mahallesi’nde yapılan çalışmaları yerinde incelerken Belediye Başkan Yardımcısı Murat Balaban’dan bilgi aldı.

İLÇE GENELİNDE ÇALIŞMA

Kartepe Belediyesi ekipleri tarafından Serinlik Mahallesi Karpuzdere mevkisinde yaklaşık 750 metre uzunluğunda ortalama 5 metre genişliğinde beton yol çalışmaları tamamladı. Yapılan çalışmada 550 metreküp beton 400 adet çesan demir kullanıldı. Ayrıca ekipler İstasyon Mahallesi’nde bulunan Demiryolu Köprüsü’nde ve ilçe genelinde bir çok noktada vatandaşların rahat ve güvenli ulaşım sağlamaları için beton kaldırım yaptılar.

KOCAMAN, “BU ZOR GÜNLERİ SABIRLA, TEDBİRLE BİRLİK OLARAK AŞACAĞIZ”

“Kartepe’mizin çehresini daha konforlu, güvenli ve kaliteli hale getirmek için üst yapı çalışmalarımız ile değiştirmeye devam ediyoruz” diyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Ülke genelinde uygulanan Covid-19 tedbirlerine ilçemizde de taviz verilmeden uygulanmaktadır. Hemşehrilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetler gecikmesin diye haftasonları, kısıtlama günlerinde de ekiplerimiz görevlerinin başındalar. Bu zor günleri sabırla, tedbirle birlik olarak aşacağız” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL