25 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.792
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 195
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.403
Güncel

Kartepe Kent Kütüphanesi’nde çalışmalar hızlı

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Kent Kütüphanesi Projesine start verildi. Belediye Başkanı Kocaman, kütüphane çalışmalarını yerinde inceledi.     Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ın seçim beyannamesinde yer alan Kartepe Kent..

Kartepe Kent Kütüphanesi’nde çalışmalar hızlı

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Kent Kütüphanesi Projesine start verildi. Belediye Başkanı Kocaman, kütüphane çalışmalarını yerinde inceledi.    

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ın seçim beyannamesinde yer alan Kartepe Kent Meydanı içerisinde yer alan Kartepe Kent Kütüphanesi Projesi’ne start verildi. Başkan Kocaman’ın girişimleri Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan alınan destek ile kütüphane yapımına başlanıldı.

MODERN KÜTÜPHANE

Yapımına devam eden Kocaeli’nin en büyük camisinin giriş katında yer alacak olan Kartepe Kent Kütüphanesi, 775 metrekare olarak planlandı. Kütüphane içerisinde kafeterya, çocuk oyun alanları, internet – bilgisayar salonu, gazete ve dergi okuma salonu, çalışma odaları, sesli kütüphane ve idari alanlar yer alacak.

ÇALIŞMALARA START VERDİK

Kartepe Kent Kütüphanesi’nde başlayan çalışmaları yerinde inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman Çeşitli eğitim programları ile gençlerimizin kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak etkinlikleri de içerisinde barındıran, hem kitap okuma merkezi hem de sosyal mekan olarak hizmet vermeyi planladığımız Kent Kütüphanemizde çalışmalarımızı başlattık. Hemşehrilerimiz için hayırlı olsun açıklamasında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL