15 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 363.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 30.694
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 181
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.513
Genel

Kartepe ek hizmet binası inşaatı hızlandı

Kartepe Belediyesi ek hizmet binası yapımı hızla devam ediyor. Kartepe Belediyesi ek hizmet binası yapımı hızla devam ediyor. Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kartepe Belediyesi yeni hizmet binasından..

Kartepe ek hizmet binası inşaatı hızlandı

Kartepe Belediyesi ek hizmet binası yapımı hızla devam ediyor.

Kartepe Belediyesi ek hizmet binası yapımı hızla devam ediyor. Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kartepe Belediyesi yeni hizmet binasından sonra Fen İşleri, Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüklerinin ulaşım ve hizmet açısından Kartepe’nin merkezine taşıyacak ek hizmet binasının ihale aşaması tamamlanarak inşaat çalışmaları başladı. Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, ek hizmet binasında yapılan çalışmalar hakkında Belediye Başkan Yardımcısı Murat Balaban‘dan bilgi aldı. 2 bin 405 metre kare alanda inşaat çalışmaları devam ediyor. Ek hizmet binasında Fen İşleri, Park ve Bahçeler, Temizlik İşleri ve İşletme Müdürlükleri hizmet verecek. Bu müdürlüklerin yer aldıkları garajlarda ki araç ve ekipmanlar da ek hizmet binasına taşınacak.

Kartepe Belediyesi ek hizmet binasında toplantı salonları, teknik ofisler, mezarlık işleri odası, bilgi işlem odası, gasilhane büro, gasilhane,,işyeri hekimi odası, mutfaklar, depolar, çevre koruma birimi, atölye, işçi dinlenme odası, duşlar, soyunma odaları, arşiv, mescit, şadırvan, zabıta ve malzeme odası yer alacak.

Kartepe Belediyesi ek hizmet binası incelemesi sonrasında Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman “Yeni hizmet binasında dört müdürlüğümüz bu icra müdürlüklerimizin arasında koordinasyonun hızlı ve etkili olmasıyla, böylelikle hizmet ve çalışmalarımız daha hızlı sonuçlanacaktır” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL