30 Temmuz 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 261.198
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.161
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 60
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.463
Güncel

İhaleyi Özcan Aktoprak aldı

Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Kartepe sınırları içerisinde Özel Eğitim Öğrencisi Taşıma işi ile ilgili açtığı Hizmet Alımı ihalesini Agma Tur’un sahibi Özcan Aktoprak kazandı. Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün..

İhaleyi Özcan Aktoprak aldı

Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Kartepe sınırları içerisinde Özel Eğitim Öğrencisi Taşıma işi ile ilgili açtığı Hizmet Alımı ihalesini Agma Tur’un sahibi Özcan Aktoprak kazandı.

Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Kartepe sınırları içerisinde Özel Eğitim Öğrencisi Taşıma işi ile ilgili açtığı Hizmet Alımı ihalesini Agma Tur’un sahibi Özcan Aktoprak kazandı. Pazarlık usulü ile açılan ihale için doküman alarak teklif veren yalnızca bir firma oldu. 784.998.27 TRY Yaklaşık maliyet ile açılan ihaleyi Özcan Aktoprak 781.872.00 TRY ile kazandı.

2020-2021 Eğitim Öğretim yılı Kocaeli ili Kartepe ilçesi taşımalı eğitim kapsamındaki özel eğitim öğrencisi/kursiyer/velilerin yerleşim birimlerinden taşıma merkezi/okul/kurum/sınıflara taşıma işi olarak açılan ihalenin iş süresi 156 gün olarak belirlendi.

Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ihalelinin pazarlık usulü seçilme gerekçesi olarak şunları gösterdi;

‘Doğal afetler, salgın hastalıklar, can veya mal kaybı tehlikesi gibi ani ve beklenmeyen veya yapım tekniği açısından özellik arz eden veya yapı veya can ve mal güvenliğinin sağlanması açısından ivedilikle yapılması gerekliliği idarece belirlenen hallerde veyahut idare tarafından önceden öngörülmeyen olayların ortaya çıkması üzerine ihalenin ivedi olarak yapılmasının zorunlu olması’

EKAP üzerinden detayları yayınlanan pazarlık usulü ihaleye başka firmaların teklif vermemesi ve ihalenin pazarlık usulü olarak seçilmesinde gösterilen ivedilik gerekçesi dikkatlerden kaçmadı. İhaleyi kazanan Ak Parti Kartepe İlçe Yönetim Kurulunda Başkan Yardımcılığı ve Teşkilat Başkanlığı görevini yürüten Özcan Aktoprak daha önceden de Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün birçok taşıma işinin müteahhitliğini yaptığı belirtildi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL