28 Kasım 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Siyaset

DEVA Kartepe’ye yoğun ilgi

Geçtiğimiz aylarda Kartepe Teşkilatını oluşturan DEVA Partisi günden güne büyümeye devam ediyor. “Damla damla çoğalıyoruz.” sloganıyla üye katılımlarına hız veren DEVA Kartepe büyümeye devam ediyor. Bu hafta da bir çok yeni..

DEVA Kartepe’ye yoğun ilgi

Geçtiğimiz aylarda Kartepe Teşkilatını oluşturan DEVA Partisi günden güne büyümeye devam ediyor.

“Damla damla çoğalıyoruz.” sloganıyla üye katılımlarına hız veren DEVA Kartepe büyümeye devam ediyor. Bu hafta da bir çok yeni üyeyi bünyesine katan DEVA Ailesine ilgi oldukça yoğundu. Maşukiye Mahallesinden, tarım ve hayvancılık ile uğraşan İbrahim Çetin, Dumlupınar Mahallesinden Faruk Usta,  ev hanımı Nursel Usta,  Dumlupınar Mahallesinden, muhasebeci Hülya Sezer, Derbent Mahallesi gençlerinden ve Kocaeli amatör futbol camiasının sevilen sporcularından Murat Şenol, Dumlupınar Mahallesinin sevilen simalarından Aytekin Ağacan, Dumlupınar mahallesi esnaflarından İlker Taş,  Ataevler mahallesinden Yasin Dalkılıç, Ataevler Mahallesinden emlakçı Özlem Tek, DEVA Partisine üye oldular.

“KATILIMLAR GURUR VERİCİ”

DEVA Partisi Kartepe İlçe Başkanı Emre Erhan yoğun ilgiden oldukça memnun olduklarını dile getirirken, vatandaşların yeni bir siyasi oluşuma ne kadar ihtiyaç duyduğunu ve DEVA Partisini de bu ihtiyaç dahilinde en güvenilir liman olarak gördüklerinin altını çizdi. “Katılımlar gurur verici” diyen Başkan Erhan açıklamasında; “Pandemi döneminde olmamıza rağmen inanılmaz güzellikte bir ilgi ile karşılaşmak muhteşem. Bizlere inanan ve güvenen tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Onları mahcup etmemek adına elimizden geleni yapacağımızdan yana kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL