15 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 363.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 30.694
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 181
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.513
Siyaset

CHP’de bir skandal daha!

Kadına çeşme başında tecavüz eden ilçe başkanı, kola ve aspirinle düşük yaptırmış. CHP’de daha önce gündeme gelen taciz ve tecavüz skandallarına bir yenisi daha eklendi. CHP üyesi Nurcan Y., Aksu..

CHP’de bir skandal daha!

Kadına çeşme başında tecavüz eden ilçe başkanı, kola ve aspirinle düşük yaptırmış.

CHP’de daha önce gündeme gelen taciz ve tecavüz skandallarına bir yenisi daha eklendi. CHP üyesi Nurcan Y., Aksu İlçe Başkanı K.Y. tarafından su almaya gittiği çeşmede tecavüze uğradığını öne sürdü. Hamile kaldığını iddia eden kadın, “O zamanlar kola aldı. Ben de içerisine aspirin attım, onu içtim. Sonrasında düşük yaptım” dedi.

Son zamanlarda CHP’de taciz ve tecavüz skandallarının ardı arkası kesilmiyor. Antalya’da CHP Aksu İlçe Başkanlığı’nda yaşanan olay akıllara durgunluk verdi. Parti üyesi Nurcan Y., CHP Aksu İlçe Başkanı K.Y.’nin 2016 yılında kendisine tecavüz ettiğini öne sürdü. Daha sonra hamile kaldığını belirten kadın, düşük yapması için darbedildiğini iddia etti.

“KARŞI KOYDUM AMA BAŞARAMADIM”

Sabah’ın haberine göre, K.Y. ile partiye gidip gelirken tanıştığını aktaran 39 yaşındaki kadın, “Bir gün yayla şenliklerinden dönerken su çeşmesine gitmiştim. Arkamdan gelmiş. Sonra bana tecavüz etmeye başladı. Karşı koydum ama başaramadım” ifadelerini kullandı.

CHP'de bir skandal daha! Kadına çeşme başında tecavüz eden ilçe başkanı, kola ve aspirinle düşük yaptırmış

“KOLA ALDI, BEN DE İÇERİSİNE ASPİRİN ATTIM”

Olayın ardından hamile kaldığını aktaran Nurcan Y., “Çocuğumu düşürmek için beni darp etti. ‘Sen de diğerleri gibi çocuk doğurup, benden para istersin’ diyordu. Bu yüzden çocuğu doğurmamı istemiyordu. Köpekler hamile kaldığı zaman düşük yapması için kolanın içine aspirin katılır. Bu insanlar için de geçerli. O zamanlar kola aldı. Bende içerisine aspirin attım onu içtim. 1 hafta kadar karnım ağrıyordu zaten sonrasında da düşük yaptım” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL