20 Eylül 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.873
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.398
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 213
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 27.160
Yaşam

Bu caniler bulunsun!

Bulun bu canileri! Uyuşturucu iğne ile öldürülen köpekler, hayvanseverleri gözyaşlarına boğdu. Kocaeli’nin İzmit ilçesinde sokak ortasında uyuşturucu iğne ile öldürülmüş halde bulunan köpekler ekipleri harekete geçirdi. Hayvanların başında gözyaşı döken..

Bu caniler bulunsun!

Bulun bu canileri! Uyuşturucu iğne ile öldürülen köpekler, hayvanseverleri gözyaşlarına boğdu.

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde sokak ortasında uyuşturucu iğne ile öldürülmüş halde bulunan köpekler ekipleri harekete geçirdi. Hayvanların başında gözyaşı döken vatandaşlar da duruma tepki gösterdi.

İzmit’te edinilen bilgilere göre, sabah saatlerinde 3 sokak köpeği, sırtlarındaki iğnelerle birlikte ölü olarak bulundu. Vatandaşlar durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Polisi, olayla ilgili inceleme başlattı. Ekipler tarafından yapılan incelemelerde köpeklerin sırtlarında iğne olduğu belirlendi.

KÖPEKLERİ ÖLDÜREN İĞNELER İNCELENMEYE ALINDI

Daha sonra olay yerine gelen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından ölü halde bulunan 3 köpek, araçla Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağına götürüldü. Hayvanların ölümüne neden olduğu değerlendirilen iğneler ise polis ekipleri tarafından incelenmek üzere alındı.

Kocaeli'de iğne ile öldürülen köpekler ekipleri harekete geçirdi

HAYVANSEVERLER GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ölen köpeklerin yanına gelen çevredeki vatandaşlar ve Kocaeli Doğa ve Hayvanları Koruma Derneği üyeleri gözyaşlarına boğuldu. Öldürülen hayvanların zararsız olduğunu söyleyen Kocaeli Doğa ve Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Gonca Çelik Ketenağ, “Sabah telefonuma hayvanların öldürüldüğü yönünde bilgiler geldi. Bu köpek 15 yaşında en masum hayvandı. Yatıyor, sandım. Bu hayvanların hepsi bizim kontrolümüz altında. Bir sıkıntı olduğu zaman belediyeler bize haber verir, bizden habersiz toplama yapmaz. Kimseye havlamayan Yahyakaptan’ın sevgilisi bir köpek. İğne sırtına saplanmış. Yedi aylık bir kızımız vardı, onun cansız bedeni bulundu, Kömür isimli bir köpek de iğnelerle katledilmiş” dedi.

Bulun bu canileri! Uyuşturucu iğne ile öldürülen köpekler, hayvanseverleri gözyaşlarına boğdu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL