28 Kasım 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Magazin

Arabeskin ağır abisi dua istedi

Bir süredir organ yetmezliği rahatsızlığıyla savaşan Hakan Taşıyan bugün ameliyata alınacak. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlü isim, sağlığına kavuşmak için sevenlerinden dua istedi. Geçtiğimiz aylarda yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündeme..

Arabeskin ağır abisi dua istedi

Bir süredir organ yetmezliği rahatsızlığıyla savaşan Hakan Taşıyan bugün ameliyata alınacak. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlü isim, sağlığına kavuşmak için sevenlerinden dua istedi.

Geçtiğimiz aylarda yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündeme gelen ve organ yetmezliğinden dolayı tedavi gören arabesk müziğinin efsane ismi Hakan Taşıyan, bugün organ nakli için ameliyat olacak.

“DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN”

Ameliyat öncesi sosyal medya hesabından paylaşım yapan Hakan Taşıyan, “Sevgili gönül dostlarım. 9 Aralık 2020 Çarşamba günü ameliyata gireceğim. Dualarınızı eksik etmeyin yeniden görüşmek dileğiyle.” dedi.

Organ yetmezliğiyle boğuşan Hakan Taşıyan ameliyata girmeden önce sevenlerinden dua istedi

Şarkıcı için uygun organ bulunduktan sonra aranan B rh+ ile 0 rh+ kan da temin edildi.

SON HALİ HERKESİ ÜZMÜŞTÜ

Ayağındaki ağrılar yüzünden tedavi görmeye başlayan Taşıyan’ın hastalığı, karaciğer ve böbrek rahatsızlığına kadar ilerlemişti. Sanatçının son halini gören ünlü isimler ise yardım elini uzatmak için harekete geçmişti.

Organ yetmezliğiyle boğuşan Hakan Taşıyan ameliyata girmeden önce sevenlerinden dua istedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL