06 Ağustos 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 245.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.297
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 108
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.636
Genel

Alo Evlat’tan Buğlem’e sürpriz

Kartepe Belediyesi’nin ödüllü projelerinden olan Alo Evlat Sağlık Kulübü, 7/24 Kartepelilere hizmet ederken Covid-19 sürecinde evinden çıkamayan minikleri unutmuyor. İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge sonrasında yeni yasaklar kapsamında miniklerin de..

Alo Evlat’tan Buğlem’e sürpriz

Kartepe Belediyesi’nin ödüllü projelerinden olan Alo Evlat Sağlık Kulübü, 7/24 Kartepelilere hizmet ederken Covid-19 sürecinde evinden çıkamayan minikleri unutmuyor.

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge sonrasında yeni yasaklar kapsamında miniklerin de evlerinden çıkmalarına kısıtlama geldi. Kartepe’de de ikamet eden herkesin her türlü ihtiyaçlarını gideren Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri, bu minikleri unutmuyor.

DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Köseköy Mahallesi’nde ikamet eden Cengiz Altın 11 yaşına giren kızı Buğlem Altın için doğum günü yapamadığını dile getirmesi sonrasında Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri doğum günü pastasıyla birlikte Altın ailesinin kapısını çaldı.

ÇOCUKLAR GÜLSÜN

Alo Evlat Sağlık Kulübü ekiplerini karşısında gören Buğlem Altın çok mutlu oldu. Bu sürprize teşekkür eden baba Cengiz Altın, başta Kartepe Belediye Başkanımız Av.M.Mustafa Kocaman olmak üzere emeği geçenlerden Allah razı olsun. Bu zor günlerde evlatlarımızı unutmadılar. Çocuklarımızın yüzünü güldürdüler. Bizlerin yanımızda olduklarını gösterdiler” ifadelerini kullandılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL