28 Kasım 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Siyaset

Adem Koç mazbatasını aldı

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç mazbatasını aldı. Seçilmiş İl Başkanı olarak görevine devam edecek olan Koç, “Yerelde de iktidar olacağız.” dedi. Geçtiğimiz Cumartesi günü, DEVA Partisi Genel Başkanı..

Adem Koç mazbatasını aldı

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç mazbatasını aldı. Seçilmiş İl Başkanı olarak görevine devam edecek olan Koç, “Yerelde de iktidar olacağız.” dedi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın katılımı ile gerçekleştirilen DEVA Partisi Kocaeli 1’inci Olağan İl Kongresi’nde tek aday olarak girdiği seçimde seçilmiş başkan olan Adem Koç mazbatasını aldı. İzmit İlçe Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Tuğba Kılınç’ın koronavirüse yakalanması sonucu mazbatasını Seçim Kurulu Katibi’nin elinden alan Koç, partililer ile beraber il başkanlık binasına gelerek açıklamalarda bulundu. İl Binası önünde mazbata ile ilgili açıklama yapan Adem Koç, belirledikleri hedeflerin gerçekleştirdikleri için mahcup olmadıklarını ifade etti.

 

“KOMİSYONLAR KURDUK”

Kısa sürede 12 ilçede teşkilatlanama çalışmalarını yaptıklarını ifade eden Koç, “Tüm Türkiye’de bütün ilçe teşkilatlarının kongresini yapıp İl kongresini yapan teşkilat olarak 28 Kasım tarihinde başarılı bir kongre sürecini icra ettik. Kocaeli Türkiye rekoru kırdı. Genel Başkanımızı Kocaeli’de misafir ettik. Her birimde komisyonlar kurduk. Amatör ruhla profesyonel bir iş çıkardık. Kendileri bizden çok memnun ayrıldılar. Akabinde İl binamızın açılışını icra ettik. Genel başkanımız Kocaeli teşkilatlarının şampiyon ilan etti. Bu bize sorumluluk verdi. Bu süreç yukarı taşımamız gerekiyor” ifadelerin kullandı.

 

“SAHADA OLACAĞIZ”

Koç açıklamasının devamında, “İl Başkanı olarak atanmışken seçilmiş olduk. Bundan sonra süreci bu sorumluluk ile yapacağız. Bundan sonra ki seçimler için teşkilatlanma çalışmalarımız ile takip edeceğiz. Kocaeli’de 3 bin 625 sandıkta her bir sandık için 2 deva gönüllüsü arkadaşımızı belirleyeceğiz. STK ziyareti esnaf ziyareti olarak ciddi bir çalışma içinde girdik. Emekçi insanımız sahipsiz olamadığını göstereceğiz. Teşkilatlarımız sahada çalışmalarına devam edecek. Doğru gittiğimiz sürece işimiz rast gidecek. Türkiye’de DEVA Partisi, Ali Babacan liderliğinde iktidara gelecek. Yerel yönetimde de sıkışık var. Yerelde de iktidar olacağız. Şimdiden Belediye yerel seçimi varmış gibi çalışacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL