15 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 363.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 30.694
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 181
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.513
Genel

Acısu Gençliği’nden örnek davranış

Koronavirüs’ün alt üst ettiği dünya düzeninde birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan şu günlerde, Kartepe Acısu Gençliği yine boş durmuyor. Komşusu açken tok yatan bizden değildir düşüncesiyle hareket ederek,..

Acısu Gençliği’nden örnek davranış

Koronavirüs’ün alt üst ettiği dünya düzeninde birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan şu günlerde, Kartepe Acısu Gençliği yine boş durmuyor. Komşusu açken tok yatan bizden değildir düşüncesiyle hareket ederek, toplamış oldukları yardımları mahallelerinde tespit ettikleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın haklı gururu yaşıyorlar.

Acısu Gençliği’nin açıklaması;

Oluşturmak için çabaladığımız birlik,beraberlik ve dayanışma ortamının bugün ilk ve en güzel meyvelerini toplamaya başladık,Acısu Mahallesi gençleri olarak kendi aramızda elimizden geldiğince toparlayabildiğimiz paralar ile pandemi dolayısıyla yaşamış oldukları sıkıntıları da göz önünde bulundurarak araştırmalarımız sonucunda mahallemiz içerisinde yaşamlarını sürdüren ailelerimizin temel gıda ihtiyaçlarını karşılayacak gıda kolilerimizi yaptırdık ve geçmiş olduğumuz günlerde dağıtımlarını gerçekleştirdik. Allah hayırlı eylesin inşallah, bizler de çok iyi biliyoruz ki hayrın gizli olanı makbuldür lakin bu fotoğrafları paylaşmamızdaki amaç birlik beraberlik ve dayanışmamıza sizleri de ortak edebilmek, sizlerle birlikte de çok daha hayırlı güzel işlere adım atabilmektir. Peygamber efendimiz H.Z. Muhammed(s.a.v)’in de dediği gibi komşusu açken tok yatan bizden değildir. Çok şükür böyle bir şeye hep birlikte vesile olabildik, böylesine zorlu günlerde paylaşma ve dayanışmanın önemini bir kez daha vurgular hepinize saygılarımızı sunarız.

YORUMLAR (3)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL