15 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 363.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 30.694
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 181
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.513
Dünya

Acı haber iki gün sonra geldi

Üçüz bebekler hayata getirdikten sonra kanaması başlayan kadın, hayatını kaybetti. Brezilya’da üç çocuk annesi kadın, üçüz bebeklerini doğurduktan sonra oluşan kanamasından dolayı hayatını kaybetti. Polis ekiplerinin, doğuma giren doktorlar hakkında..

Acı haber iki gün sonra geldi

Üçüz bebekler hayata getirdikten sonra kanaması başlayan kadın, hayatını kaybetti.

Brezilya’da üç çocuk annesi kadın, üçüz bebeklerini doğurduktan sonra oluşan kanamasından dolayı hayatını kaybetti. Polis ekiplerinin, doğuma giren doktorlar hakkında soruşturma açması bekleniyor.

Brezilya’nın Itajai şehrinde yaşayan 26 yaşındaki Camila Cassimiro da Conceicao, salı günü üçüz bebek dünyaya getirmişti. Daha önce de ikiz çocuk dünyaya getiren kadının, yaptığı doğum sonrası kanamasının başlamasından dolayı yoğun bakıma alındığı açıklandı. Hastane yetkililerinin bugün yaptığı açıklamada, altı çocuklu kadının hayatını kaybettiği belirtildi.

 

Üçüz bebekler hayata getirdikten sonra kanaması başlayan kadın, hayatını kaybetti

Doğuma giren doktorlar için soruşturma kapıda

Hastane yetkilileri, ailenin acı kaybı için üzüntülerini dile getirirken Camila’nın ailesine gereken desteğin verileceğini açıkladı. Polis ekiplerinin, hastanede doğuma giren Dr. Thatyane Zanata ve Debora Cristina Siqueira hakkında soruşturma açması bekleniyor.

 

Üçüz bebekler hayata getirdikten sonra kanaması başlayan kadın, hayatını kaybetti

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL