25 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.792
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 195
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.403
Siyaset

Zabıta’dan gençlik kolu başkanlığı

Kandıra AKP’de skandallar bir türlü bitmiyor. Partinin temayüllerine ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın uyarılarına rağmen belediyede zabıta olarak görev yapan Ercüment Kan’ı ilçe gençlik kolları başkanı yaptılar. Sefa Budak’ın yerine 7..

Zabıta’dan gençlik kolu başkanlığı

Kandıra AKP’de skandallar bir türlü bitmiyor. Partinin temayüllerine ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın uyarılarına rağmen belediyede zabıta olarak görev yapan Ercüment Kan’ı ilçe gençlik kolları başkanı yaptılar.

Sefa Budak’ın yerine

7 Aralık’ta ilçe kolları başkanlığına atanan ve görevinden 15 gün sonra istifa eden Sefa Budak’ın yerine Kandıra AKP ilçe kolları başkanlığına Ercüment Kan getirildi. Kandıra Belediyesi’nde zabıta olarak görev yapan Ercüment Kan’ın ilçe gençlik kolları başkanlığına getirildiğini ilçe başkanı Erol Ölmez sosyal medya hesabından açıkladı.

Fakat AKP’de temayüller ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da sık sık belirttiği gibi belediyelerde çalışanlar partide aktif görev almayacaktı. Ama Kandıra’da belediyede zabıta olarak çalışan Ercüment Kan ilçe gençlik kolları başkanı yapıldı.

Kandıra AKP ilçe gençlik kolları başkanlığına atanan ve belediyede zabıta olarak görev yapan Ercüment Kan eski belediye başkanlarından Cengiz Kan‘ın akrabası oluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL