28 Kasım 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Magazin

Yağmur Sarnıç’tan ağza alınmayacak sözler

Yağmur Sarnıç, Seren Serengil bugünkü canlı yayınında “Yağmur, Emre Aşık’a zina yaptı” deyince öfkeden deliye döndü. Instagram hesabından peş peşe paylaşım yapan Sarnıç, yıllar önce söylediği “Bekaretimi anneme inat verdim”..

Yağmur Sarnıç’tan ağza alınmayacak sözler

Yağmur Sarnıç, Seren Serengil bugünkü canlı yayınında “Yağmur, Emre Aşık’a zina yaptı” deyince öfkeden deliye döndü. Instagram hesabından peş peşe paylaşım yapan Sarnıç, yıllar önce söylediği “Bekaretimi anneme inat verdim” sözler yeniden gündem olan Serengil’e ağza alınmayacak ifadelerle yüklendi.

Seren Serengil, bugünkü programda Yağmur Sarnıç‘ın zina yaptığını ve Emre Aşık‘ı aldattığı için boşanma davası açıldığını söyleyince ortalık karıştı. Mahkemenin kendilerini zina gerekçesiyle değil, şiddetli geçimsizlikten boşayacağını söyleyen Sarnıç, Serengil’i yalancılıkla suçladı.

“MAHKEMEDE HESAP VERECEKSİN”

Dobra açıklamalarıyla adından söz ettiren Yağmur Sarnıç, Instagram hesabının hikaye kısmından yaptığı paylaşımlarda Serengil için şu ifadeleri kullandı: “Kız verengil teyze bir çekemedin be ne kıskanç karısın. Herkesi yedin yedin bitiremedin. Mahkeme zina nedeniyle boşayamıyor bizi zira zina olmadığı için peki sen o koca ağzını yaya yaya bu söylediklerini ispatlayamadığında mahkemede ne hesap vereceksin. Geliyor davalar rahat ol teyze. Ben fazla konuşmayacağım çünkü çok yakında at suratın mora dönecek.”

Seren Serengil’in 25 yıl önce verdiği röportajda “Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim” sözlerinin yeniden gündem olmasına atıfta bulunan Sarnıç, ağza alınmayacak ifadeler kullandı.

“BAKİRE DEĞİLİM”

1995 yılında röportaj veren Seren Serengil, “Bakire misin?” sorusu üzerine Hayır, bakire değilim… Yıllar önce bekaretimi kaybettim… İsmini veremem çok ayıp olur. Ünlü birisi, çevresinde de bir yığın kadınlar vardır. Annem iki yıl sonra duydu ‘İyi halt ettin değil mi! Yakışıyor mu sana?’ dedi, kızdı. annem beni hiçbir zaman büyümüş olarak görmedi. Ve bu yüzden de cinselliği de seksi de annemle konuşamadım. Zaten beni büyümemiş gördüğü için ona bir isyandı ilk cinselliği yaşamam” demişti.

Yağmur Sarnıç'tan 'Bekaretimi anneme inat verdim' diyen Seren Serengil'e ağza alınmayacak sözler
Yağmur Sarnıç'tan 'Bekaretimi anneme inat verdim' diyen Seren Serengil'e ağza alınmayacak sözler
Yağmur Sarnıç'tan 'Bekaretimi anneme inat verdim' diyen Seren Serengil'e ağza alınmayacak sözler

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL