25 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.792
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 195
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.403
Magazin

Ünlü şarkıcının acı günü… Merve Özbey’in babası hayatını kaybetti

Ünlü şarkıcı Merve Özbey’in babası hayatını kaybetti. Anne olmak için gün sayan Özbey, acı haberi Instagram hesabından babası ile beraber yer aldığı fotoğrafı paylaşarak duyurdu. İş insanı Kenan Koçak ile..

Ünlü şarkıcının acı günü… Merve Özbey’in babası hayatını kaybetti

Ünlü şarkıcı Merve Özbey’in babası hayatını kaybetti.

Anne olmak için gün sayan Özbey, acı haberi Instagram hesabından babası ile beraber yer aldığı fotoğrafı paylaşarak duyurdu. İş insanı Kenan Koçak ile hayatını birleştiren ünlü şarkıcının 64 yaşındaki babası Ahmet Özbey’in kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

6,5 aylık hamile olan şarkıcı Merve Özbey babasının ölüm haberi ile sarsıldı. Anne olmaya hazırlanan Merve Özbey Instagram’dan yaptığı duygusal paylaşımda babası ile beraber fotoğrafını paylaştı. Özbey, “Gecen sene tam bugun bu saatler… nisanim var, telasim nasil tatli atlamam. Neler degisti babacim.” notunu düştü.
Babasıyla fotoğrafını paylaşan şarkıcı şu ifadeleri kullandı:
Geçen sene tam bugün bu saatler… Nişanım var, telaşım nasıl tatlı anlatamam. Neler değişti babacığım. Mesela dün sen gittin. Bir günde artık ne pazarların ne Fener maçlarının tadı kaldı benim için. Acıların dindi mi bilmem, sesin yerine geldi mi mesela, yemek yiyebiliyor musun? Ne garip…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL