28 Kasım 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Magazin

Temizlik işçiliğinden şarkıcılığa

Hakan Altun, müzik direktörü ve aranjörü Aydın Kara ile kurdukları Hak Yapım’dan çıkacak yeni bir projeye imza attı. Temizlik işçisi Şahin Özlem’in sesini çok beğenen Altun, hemen çalışmalara başlayarak Özlem’in..

Temizlik işçiliğinden şarkıcılığa

Hakan Altun, müzik direktörü ve aranjörü Aydın Kara ile kurdukları Hak Yapım’dan çıkacak yeni bir projeye imza attı. Temizlik işçisi Şahin Özlem’in sesini çok beğenen Altun, hemen çalışmalara başlayarak Özlem’in ilk şarkı ve klibini piyasaya sürdü.

Hakan Altun, müzik direktörü ve aranjörü Aydın Kara ile kurdukları Hak Yapım’dan çıkacak yeni bir projeyi dinleyicilerin beğenisine sundu. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde temizlik işçiliği yapan Şahin Özlem, sosyal medyasında paylaştığı şarkılarıyla prodüktör Aydın Kara‘ya ulaşmayı başardı.

BULUTLARA ESİR OLDUK’U SESLENDİRDİ

Müzik eğitimi olmamasına rağmen yeteneğiyle dikkat çeken Şahin Özlem, Hakan Altun’un desteğiyle Hak Yapım ailesine girdi. Şahin Özlem, şarkıcı Oğuzhan Koç’un “Bulutlara Esir olduk” şarkısını seslendirdi. Özlem’in ilk klip çalışması bugün birçok mecrada yayınlanmaya başladı.

Hakan Altun, temizlik işçisi Şahin Özlem'in yeteneğini keşfetti

“YÜREĞİNİ VE EFENDİLİĞİNİ ÇOK SEVDİK”

Şahin Özlem’in klibini Instagram hesabından yayınlayan Hakan Altun, “Biz senin sesini, samimiyetini, yüreğini ve efendiliğini çok sevdik. Yolun açık olsun her daim. Allah utandırmasın benim güzel kardeşim” notunu düşerek desteğini bir kez daha göstermiş oldu.

Hakan Altun, temizlik işçisi Şahin Özlem'in yeteneğini keşfetti

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL