28 Kasım 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Siyaset

TDP İzmit İlçe Başkanı Haşmet Uçar oldu

Mustafa Sarıgül’ün kurduğu Türkiye Değişim Partisinin İzmit İlçe Başkanı belli oldu. Genel Başkanı Mustafa Sarıgül önderliğinde 10 gün önce kurulan Türkiye Değişim Hareketi Partisi hızla teşkilatlanmaya devam ediyor. Kocaeli İl Başkanlığına atanan Volkan Karayel, bugün Fazlıoğlu..

TDP İzmit İlçe Başkanı Haşmet Uçar oldu

Mustafa Sarıgül’ün kurduğu Türkiye Değişim Partisinin İzmit İlçe Başkanı belli oldu.

Genel Başkanı Mustafa Sarıgül önderliğinde 10 gün önce kurulan Türkiye Değişim Hareketi Partisi hızla teşkilatlanmaya devam ediyor. Kocaeli İl Başkanlığına atanan Volkan Karayel, bugün Fazlıoğlu İş Merkezinde düzenlenen basın açıklamasıyla İzmit İlçe Başkanı’nı basına tanıttı. İzmit İlçe Başkanlığına İş Adamı, Derince Belediyespor Basın Sözcüsü Haşmet Uçar atandı. Düzenlenen basın açıklamasına, Türkiye Değişim Partisi İl Yönetim Kurulu Üyeleri Nahit Yavuz, Müzeyyen Saygılı, Orhan Öztürk katılım sağladı.

“SİZ BUGÜNE KADAR NEREDEYDİNİZ SORUSUNUN CEVABINI ALACAĞIZ”

Basın açıklamasında İzmit İlçe Başkanı’nı açıklayan İl Başkanı Volkan Karayel, hızla teşkilatlanacaklarını belirterek, “Kocaeli İl Başkanı olarak atanmıştım, partimiz kuruldu ve resmileşti. Artık tüm il ve ilçelerde hızlı bir şekilde çalışıyoruz. 52 il 192 ilçede başkanlık kuruldu. Kocaeli’de de il yönetim kurulunu belirliyoruz. İzmit İlçe Başkanını tanıtıyoruz. TDP farklı bir parti olarak ortaya çıktı. Ne sağda ne soldayız, kimseye bağlı değiliz. Kendimizi tanıttıktan sonra insanlarımızın siz bugüne kadar neredeydiniz sorusunun cevabını almayı hedefliyoruz. Kendisine bu görevi verdim o da kabul etti” dedi.

LAFTA KALMAYACAK, İCRAATA DÖKECEĞİZ

Haşmet Uçar, “Türkiye’ye yeni bir değişim için bana verilen bu görev için teşekkür ediyorum. 10 gün önce partimizi kurarak startımızı verdik. Birleştirici kucaklayıcı ötekileştirmeyen bir anlayışla geldik. Bunlar lafta kalmayacak, icraata dökeceğiz. Siyasetle uğraşmış herkese kapımız açık, herkesi bekliyoruz” diye konuştu.

HAŞMET UÇAR KİMDİR?

Haşmet Uçar 1969 Ardahan doğumlu. Evli ve 4 çocuk babası. Yatsan Tempur Yatakları Kocaeli Bayii sahibi, iş adamı. 2010 yılından beri Türkiye Değişim Hareketi İzmit İlçe Yönetim Kurulu Üyesi. Kars-Ardahan-Iğdır İş Adamları Derneği Başkan Yardımcısı, Kocaeli Ardahan Derneği Yöneticisi, Belediye Derincespor Yönetim Kurulu Üyesi, Kocaelispor Eski Yönetim Kurulu Üyesi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL