28 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.947
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.896
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 210
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.542
Siyaset

Soydabaş: Hangi saltanat? İki yıldır yatan sizsiniz

AK Parti İzmit Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Mustafa Soydabaş, iki yıldır yatıp, hiçbir iş yapmayan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in, “Gezi Parkında öğrendiği sözlerle hala milletvekili gibi konuşuyor. İki..

Soydabaş: Hangi saltanat? İki yıldır yatan sizsiniz

AK Parti İzmit Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Mustafa Soydabaş, iki yıldır yatıp, hiçbir iş yapmayan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in, “Gezi Parkında öğrendiği sözlerle hala milletvekili gibi konuşuyor. İki yıldır oturduğunuz yerden belediye yönetiyorsunuz, hangi saltanattan bahsediyorsunuz?” dedi.

GEZİ’DE ÖĞRENDİKLERİYLE SİYASET YAPIYOR

AK Parti İzmit Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Mustafa Soydabaş, bugün yapılan Aralık Ayı Meclis Toplantısında sakin giden görüşmelerin İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet tarafından bilerek proveke edildiğini, kavga çıkartmak için meclis üyelerinin sözünü kesip, hakaret yağdırdığını belirterek şunları söyledi: “Bizler her kelimemizi seçerek konuşuyoruz. Halkımızın verdiği desteği boşa çıkarır, milletimizi mahcup ederiz diye en ufak gereksiz tartışmaya, çekişmeye girmiyoruz. Ama karşımızda ağzına geleni söyleyen, hakaret etmekten çekinmeyen bir anlayış var. Bugüne kadar verilen hiçbir söz tutulmadığı halde biz kimseye yalancısın demedik. Ama İzmit Belediye Başkanı her fırsatta haksız olduğu halde meclis üyelerine yalancısın diyerek susturmaya çalışıyor. İzmit’te iki yıl geçti. Ortada ne proje, ne hizmet var. Milletimize verdikleri sözleri hatırlattığımız sinirlenip, kontrolü kaybediyor. Gezi Parkı eylemlerinde ne öğrendiyse o kafayla siyaset yapmayı sürdürüyor. İki yıldır oturduğu yerden, hiç iş yapmadan belediye başkanlığı yapan kendisi olduğu halde AK Parti’ye dil uzatıp, saltanattan bahsediyor. İki yılda kimin saltanat peşinde olduğunu halkımı gördü” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL