20 Eylül 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.873
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.398
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 213
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 27.160
Siyaset

Siz yapmazsanız biz yaparız

CHP’li Başkan Keskin; “Size 1 hafta süre! Durağı siz yapmazsanız biz yaparız” CHP Kartepe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Keskin Uzunçiftlik Mahallesi E5 Özdilek İzmit İstikametindeki yaklaşık bir senedir yapılması beklenen..

Siz yapmazsanız biz yaparız

CHP’li Başkan Keskin; “Size 1 hafta süre! Durağı siz yapmazsanız biz yaparız”

CHP Kartepe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Keskin Uzunçiftlik Mahallesi E5 Özdilek İzmit İstikametindeki yaklaşık bir senedir yapılması beklenen Otobüs Durağı ile ilgili açıklama yaptı.

Vatandaşların ve özellikle işçilerin Servis Durağı olarak kullandıkları durak hakkında açıklama yapan  CHP Kartepe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Keskin; “Bu durak özellikle kış günlerinde servis bekleyen işçilerin adeta çilesi haline dönüştü” dedi.

“1 HAFTA SÜRE VERDİ”

Konu ile ilgili açıklama yapan CHP Kartepe Gençlik Kolları Başkanı Keskin; “Otobüs Hatlarının yolcu almadığı sadece indirme yeri olarak kullanılan bu durak, yolcu almadığından duraktan sayılmıyor mu? Madem duraktan sayılmayacaktı neden beton atıldı. Betonu atılmış olan bu alana kapalı yer yapmak bu kadar mı zor sizin için? Buradan yetkililere sesleniyorum, vatandaşın vergilerini doğru yerlere kullanın, Zor Kış Günlerinde servis bekleyen işçileri yağmur altında bırakmayın, Yetkililere 1 hafta süre veriyoruz. 1 Hafta İçerisinde buraya bir durak koyamazlarsa eğer CHP Gençlik Kolları Olarak biz buraya bir durak yapacağız ve adına da “Halkın Durağı” diyeceğiz.

“VATANDAŞI EN AZINDAN YAĞMURDAN KORUYUN YETER”

Başkan Keskin; “CHP Gençlik Kolları olarak her zaman olduğu gibi bugünde yarında işçilerimizin, emekçilerimizin, vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Mart Nisan aylarından atılan bir durak temelinin üstüne bir durak koymayı unutan veya koyamayan bir belediyeden zaten fazla bir beklentimiz yok. Vatandaşı en azından yağmurdan koruyun yeter” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL