25 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.792
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 195
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.403
Spor

Samsunspor Asbaşkanı Mustafa Erkanat hayatını kaybetti

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İlkadım Futbol Akademi Başkanı Mustafa Kemal Erkanat, koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Mustafa Erkanat, Kovid-19 nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü hastanede..

Samsunspor Asbaşkanı Mustafa Erkanat hayatını kaybetti

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İlkadım Futbol Akademi Başkanı Mustafa Kemal Erkanat, koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Mustafa Erkanat, Kovid-19 nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü hastanede kurtarılamadı. Geçen ay içerisinde Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım ile birlikte korona virüs testleri pozitif çıkan ve bir süre evde tedavi gören Başkan Yardımcısı Mustafa Erkanat, tedavilerinin önlem amaçlı olarak devam etmesi için hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tutulan Mustafa Erkanat’ın tüm çabalara rağmen sabaha karşı hayatını kaybettiği öğrenildi.

MUSTAFA ERKANAT KİMDİR?

Mustafa Erkanat 1962’de Samsun’da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümü’nden 1983 yılında mezun oldu. 1984’te Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınarak 2005 yılına kadar Foodmaker Inc.’de çeşitli yönetici pozisyonlarında çalıştı. 2005 yılında genel koordinatör olarak Yıldırım Şirketler Grubuna katıldı. Erkanat, Yıldırım Şirketler Grubu’nun İcra İdari Görevlisi olarak görev yapmaktaydı.

Mustafa Erkanat ayrıca Yılport Samsunspor’da ikinci başkanlık görevini yürütüyordu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL