28 Kasım 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Genel

Muharrem Hicri Akgüneş hayatını kaybetti

Başiskele Altınkent Mahallesinde bulunan Manevi ve İktisadi Kalkınma Vakfı (MİKAV) görevlilerinden Muharrem Hicri Akgüneş dün meydana gelen bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Başiskele sakinlerinden olan Şaban Akgüneş’in oğlu Muharrem Akgüneş, geçirdiği elim kazada can verdi.  Kaza dün..

Muharrem Hicri Akgüneş hayatını kaybetti

Başiskele Altınkent Mahallesinde bulunan Manevi ve İktisadi Kalkınma Vakfı (MİKAV) görevlilerinden Muharrem Hicri Akgüneş dün meydana gelen bir trafik kazasında hayatını kaybetti.

Başiskele sakinlerinden olan Şaban Akgüneş’in oğlu Muharrem Akgüneş, geçirdiği elim kazada can verdi.  Kaza dün (7 Aralık 2020) akşam saatlerinde Başiskele’de meydana geldi. Motosikleti ile Gölcük istikametine doğru hareket eden Muharrem Hicri Akgüneş bir otomobile çarparak kaza yaptı.

HAYATINI KAYBETTİ

Başından yaralanan Akgüneş hastaneye kaldırıldı ancak hayatını kaybetti. Başiskele’de geniş bir kesim tarafından tanınan Şaban Akgüneş’in oğlu olan Muharrem Hicri Akgüneş evliydi. Muharrem Akgüneş’in motosikleti ile akşam saat 17:30 civarı İzmit Sanayi Sitesi’nden çıkıp Gölcük istikametine doğru seyir halindeyken eski Rizeliler Dernek Başkanı Osman Çakır’ın kullandığı araçla çarpıştığı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL