15 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 363.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 30.694
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 181
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.513
Magazin

Mezarına toprak atmam!

Mahkemelik olduğu eski sevgilisi hakkında bir takipçisinden gelen “Sermiyan Midyat‘la barışın lütfen. Birlikte çok güzelsiniz” şeklindeki yorum, Sevcan Yaşar‘ı çileden çıkardı. Geçtiğimiz aylarda eski sevgilisi Sermiyan Midyat’tan şiddet gördüğünü iddia eden..

Mezarına toprak atmam!

Mahkemelik olduğu eski sevgilisi hakkında bir takipçisinden gelen “Sermiyan Midyat‘la barışın lütfen. Birlikte çok güzelsiniz” şeklindeki yorum, Sevcan Yaşar‘ı çileden çıkardı.

Geçtiğimiz aylarda eski sevgilisi Sermiyan Midyat’tan şiddet gördüğünü iddia eden Sevcan Yaşar, ünlü oyuncu hakkında şikayetçi olmuştu.

Yaşar, önceki gün sosyal medyada bir hayranının “Sermiyan Bey’le barışın lütfen. Birlikte çok güzelsiniz” yorumuna sert bir yanıt verdi.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; 30 yaşındaki oyuncunun, “Onun mezarına toprak atmam” şeklindeki mesajı dikkat çekti.

“KANITLASINLAR MESLEĞİ BIRAKIRIM”

Sevgilisi Sevcan Yaşar’ı darp ettiği iddiasıyla yargılanan Sermiyan Midyat, önceki gün Cihangir’de görüntülenmiş, “Sizin için kadın düşmanı imajı mı çiziliyor?” sorusuna yanıt vermişti.

“Yok hiç öyle bir algı yok” diyen Midyat, “Ben ‘Hükümet Kadın’ı yapmışım, başka kadın filmleri yapan çok az sinemacı var benim gibi. Bir kere benim annem çocuk gelin, 14 yaşında evlendirilmiş bir kadın. Çocuk gelinlerin hikayesini yazdım ‘Hükümet Kadın’ filminde, işte o tünel kazan kadınların hikâyesi. Benim kadınlarla hiçbir problemim yok. 46 yaşına basıyorum bir tane kadına şiddet uyguladığım görüntü göstersinler ben mesleği bırakırım” demişti.

“KİMSEYE KİNİM YOK”

Sekiz yıl hapis istemiyle yargılandığı haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurgulayan oyuncu, “Her ikimiz de aynı suçlarla yargılanıp her ikimiz de aynı cezayı aldık. Yok öyle 8 yıl falan. Kimseye kinim yok, Allah herkesin yolunu açık etsin” ifadelerini kullanmıştı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL