28 Kasım 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Spor

Korukır, Serik Belediyespor’dan ayrıldı

İzmitli futbol teknik direktörü Engin Korukır çalıştırdığı takım olan Antalya Serik Belediyespor’u bıraktığını açıkladı. Zorunlu sebepten Serik Belediyespor’dan neden ayrıldığını sosyal medya hesabından açıklayan Engin Korukır, zorunlu nedenle ama karşılıklı..

Korukır, Serik Belediyespor’dan ayrıldı

İzmitli futbol teknik direktörü Engin Korukır çalıştırdığı takım olan Antalya Serik Belediyespor’u bıraktığını açıkladı.

Zorunlu sebepten

Serik Belediyespor’dan neden ayrıldığını sosyal medya hesabından açıklayan Engin Korukır, zorunlu nedenle ama karşılıklı el sıkışarak ayrıldığını dile getirerek şunları paylaştı:

“Değerli dostlarım, Antalya’mızın güzel beldesi Serik Belediyespor’dan zorunlu sebeplerden dolayı ayrılmış bulunmaktayım. Bu ayrılığın yönetim kurulumuzla hiçbir alakası yoktur. Yönetim kurulumuzla, başkanımızla çok düzgün ve samimi bir dostluğumuz vardır. Bir ömür boyu böyle devam edecektir. Ayrılış sebebim kendimden kaynaklanan sponsor firma ile görüş ayrılığıdır. Yaklaşık bir yıldır hizmet ettiğimiz bu güzel ve temiz kulüp her zaman kalbimizde ayrı bir yerde olacaktır. Çalıştığımız süre içerisinde her zaman desteğini bizlere sunan değerli Belediye Başkanımız Enver Aputkan’a sonsuz teşekkür ediyorum. Değerli kulüp başkanımıza, tüm yöneticilerimize, spor müdürümüz Ali İşlek Bey’e saygılarımı iletiyorum. İyi ki sizleri tanımışım. Benim için çok önemli olan emekçi personelimize teşekkür ediyorum. Canım evlatlarım, aslan yürekli futbocularıma cani gönülden başarılar diliyorum. Ne mutlu bana, böyle güzel ailede bulundum. Saygılarımla”,

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL