25 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.792
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 195
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.403
Genel

Kartepe’de bütün işler AKP’li yöneticilere

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bütün uyarılarına rağmen, AKP teşkilatlarında görev yapanlar ya belediyelerde çalışıyor ya da görev alıyorlar. Yetmiyor, bütün devlet kurumlarının ne işi varsa hepsini teşkilatlarda görev alanlara veriyorlar. Örnek Kartepe AKP İlçe Teşkilatı…

Kartepe’de bütün işler AKP’li yöneticilere

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bütün uyarılarına rağmen, AKP teşkilatlarında görev yapanlar ya belediyelerde çalışıyor ya da görev alıyorlar.

Yetmiyor, bütün devlet kurumlarının ne işi varsa hepsini teşkilatlarda görev alanlara veriyorlar.

Örnek Kartepe AKP İlçe Teşkilatı.

Sadık Yılmaz’ın ilçe başkanı olduğu Kartepe AKP’de ilçe yöneticileri parti kimliklerini kullanarak iş alıyor ya da iş yapıyorlar.

Kimileri geri dönüşüm, kimileri yemek işi yaparken kimileri de devletin kurumlarının işini alıyor.

Son örnek AKP Kartepe ilçe yönetiminde ekonomiden sorumlu ilçe başkan yardımcısı olan Murat Oktay. Eşi ile birlikte organizasyon işi yapan Murat Oktay şimdi de Suadiye PTT’nin işletmeciliğini almış. Eşi Yasemin Oktay adına işi alan Kartepe AKP ilçe yöneticisinin dışında yine ilçe yöneticisi olan ve teşkilat başkanı olan Özcan Aktoprak da geçtiğimiz günlerde Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün engelli taşıma işini 750 Bin TL’ye almıştı.

Kartepe AKP’de resmi işlerin dışında gayri resmi işler yapıp aracılık yapan ve fabrikalardan iş alan yöneticiler de var.

Sizin anlayacağınız Kartepe’de AKP ilçe yöneticilerinin dışında iş yapmak neredeyse imkansız.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL