25 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.792
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 195
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.403
Genel

Kartepe sokaklarına yama takviyesi

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde yama çalışmalarını devam ediyor. Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman da çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı. Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatları doğrultusunda..

Kartepe sokaklarına yama takviyesi

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde yama çalışmalarını devam ediyor. Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman da çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatları doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde yama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ekiplerin çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Kocaman, yama çalışmalarının hızla ve ihtiyaç dahilinde devam edeceğini belirtti.

İKİ MAHALLE ALTI SOKAK

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Yasa, Ark ve Çamlıbel sokaklarında, Ataevler Mahallesi Kurtuluş, Başaran ve Aygün sokaklarında yama çalışmalarını tamamladı. Ekipler belirlenen takvim uyarınca ilçe genelinde yama çalışmalarına devam ediyor.

TEMEL HİZMETLERİMİZ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “İlçemiz genelinde Covid-19 tedbirlerine dikkat edilerek hizmetlerimize devam ediyoruz. Belirlenen takvim uyarınca ekiplerimiz ilçe genelinde üst yapı ve asfalt yama çalışmalarımız sürüyor. Değişen ve gelişen Kartepe için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL