06 Ağustos 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 245.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.297
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 108
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.636
Genel

Hem teşekkür hem sitem

CHP’li Keskin; “Atılan temelin etrafında bu gün inekler otluyorken kurdeleyi keselim dedik” CHP Kartepe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Keskin Uzunçiftlik Mahallesi E5 Özdilek İzmit İstikametindeki yaklaşık bir senedir yapılması beklenen..

Hem teşekkür hem sitem

CHP’li Keskin; “Atılan temelin etrafında bu gün inekler otluyorken kurdeleyi keselim dedik”

CHP Kartepe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Keskin Uzunçiftlik Mahallesi E5 Özdilek İzmit İstikametindeki yaklaşık bir senedir yapılması beklenen otobüs durağı ile ilgili dün bir açıklama yapmış ve yetkilileri göreve davet etmişti.

Başkan Keskin’in açıklamasının ardından ve basında çıkan haberlerin üzerinden 24 saat bile geçmeden Büyükşehir Belediyesi tarafından durağın yapıldığı görünce tekrar bir açıklama yaparak yetkililere hem teşekkür etti hem de sitem.

Durağın yapılmasının ardından tekrar bir açıklama yapan Keskin, Büyükşehir Belediye Başkanı’na teşekkür ederken; “Bu durağın yapılması bir inşaat yapılması kadar uzun sürdüğünden açılışını yapmak, kurdelesini kesmek de bize düştü” dedi.

“KURDELE KESEREK İRONİ YAPTILAR”

Keskin, “1 yıldır yapılmayan durak gazetelere çıktından sonra 24 saat geçmeden yerine konuldu. CHP Gençlik Kolları olarak yapılmayanları yaptırmak için, yapıcı muhalefetimize devam edeceğiz. Buradan bizleri takip edip gereğini yapan Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür ederiz. Ancak bu gün bu durağın yapılması bir inşaat yapılması kadar uzun sürdüğünden açılışını yapmak, kurdelesini kesmek de bize düştü.” dedi.

” KARTEPE‘NİN ÜVEY EVLAT OLDUĞU BELLİ! ATILAN TEMELLERDE  İNEKLER OTLUYOR”

“Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ın geçtiğimiz hafta Pazar günü Kartepe’ nin zirvelerinde bir fotoğraf yayınlayarak “Yapalım mı buraya bir teleferik?” paylaşımını üzüntüyle takip ettik” diyen Keskin; “Kartepe’ye üvey evlat muamelesi yapıldığı bir kez daha ortaya çıktı aslında. Başkanın Derbent’te atılan temelden bile bir haberi yok sanıyoruz ki, 3 yıl önce teleferik yapıyoruz diye atılan temelin etrafında bu gün inekler otluyor Sayın Başkan! Bu sebeple atılan temellerin akıbeti belliyken, Kartepe’de muhtemelen bu iktidarın görev süreci içinde yapıp yapabileceği tek icraat olabilecek bu durağın kurdelesini de müsaadenizle biz keselim istedik. Buradan söz veriyoruz ki, CHP Kartepe Gençlik örgütleri olarak, Kartepe’nin 32 mahallesinde vatandaşımızın sesi olmaya, yapılmayanları yaptırmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL