28 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.947
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.896
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 210
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.542
Magazin

Eleştirinin dozunu kaçırdı

Yıllardır Amerika’da yaşayan oyuncu Tolga Karel, sevgilisine şiddet uyguladığı iddialarıyla gündemden düşmeyen Sermiyan Midyat’ın ABD’yi kötülediğini duyunca demediğini bırakmadı. Yıllar önce yayınlanan Yaprak Dökümü dizisiyle adını hafızalara kazıtan Tolga Karel, oyunculuğu..

Eleştirinin dozunu kaçırdı

Yıllardır Amerika’da yaşayan oyuncu Tolga Karel, sevgilisine şiddet uyguladığı iddialarıyla gündemden düşmeyen Sermiyan Midyat’ın ABD’yi kötülediğini duyunca demediğini bırakmadı.

Yıllar önce yayınlanan Yaprak Dökümü dizisiyle adını hafızalara kazıtan Tolga Karel, oyunculuğu bırakarak Amerika’ya yerleşti. 2016 yılında yerleştiği ülkede tur şoförlüğü yapmaya başlayan Karel, Türkiye’de yaşanan gelişmeleri de yakından takip ediyor.

DEMEDİĞİNİ BIRAKMADI

Karel, oyuncu sevgilisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle gündeme gelen Sermiyan Midyat’ın ABD’de çektiği videoyla ülkeyi kötülediğini duyunca sessiz kalamadı. Bir takipçisinin hatırlatmasıyla konu hakkında fikirlerini söyleyen Karel, eleştirinin dozunu kaçırarak “S….n gitsin. Yaranmak için ne yapacağını şaşırmış it. Ben ne ekmek yediğim yeri kötülerim ne de memleketimi kimseye ezdiririm. Şunu da söyleseymiş ya videoda; Sermiyan Midyat, Türkiye’de kadın dövdüğünde elini kolunu sallaya sallaya geziyorsun, gel o kadına şiddeti burada Amerika’da yap bakalım nereden ne alıyorlar” dedi.

ABD'de yaşayan Tolga Karel, ülkeyi kötüleyen Sermiyan Midyat'a küfretti

“AMERİKA’YI GÖRÜNCE ÜLKEMİN KIYMETİNİ ANLADIM”

Geçtiğimiz günlerde yaklaşık 1 yıl sonra yurt dışına çıkan Sermiyan Midyat, ülkede pandemi sonrası yeterince önlem alınmadığını görünce yayınladığı videosunda “Herkesin süper güç dediği Amerika’da gördüklerimden sonra memleketin kıymetini çok daha fazla insan fark ediyor. Bu bir düşünce değil, gözlem ve tespittir. Gerçekten memleketteki tüm sağlık çalışanların, hekimlerin, emekçilerin, Sağlık Bakanlığı’nın, hükümetin, Cumhurbaşkanımızın, gösterdiği hassasiyet, emek, çaba gerçekten teşekküre ve takdire şayan” ifadelerini kullanmıştı.

ABD'de yaşayan Tolga Karel, ülkeyi kötüleyen Sermiyan Midyat'a küfretti

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL