28 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.947
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.896
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 210
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.542
Siyaset

Durmuş’tan anlamlı ziyaretler

Ak Parti Kadın Kolları Kartepe İlçe’de kısa süre önce bayrağı Emine Tandoğan Özdemir’den devr alan Elif Orakçı Durmuş’tan anlamlı ziyaretler.. Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığınca yapılan görüşmeler ve..

Durmuş’tan anlamlı ziyaretler

Ak Parti Kadın Kolları Kartepe İlçe’de kısa süre önce bayrağı Emine Tandoğan Özdemir’den devr alan Elif Orakçı Durmuş’tan anlamlı ziyaretler..

Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığınca yapılan görüşmeler ve istişareler sonucunda kısa süre önce Ak Parti Kartepe Kadın Kolları İlçe Başkanlığına atanan Elif Ocakçı Durmuş çalışmalara hızlı başladı. Başkan Durmuş, İlçe Başkan Yardımcısı Murat Yılmaz ile birlikte ilçede ikamet eden engelli Resmiye Öztürk Yılmaz ve Tuğba Kılıç’ı evlerinde ziyaret ederek bir gün değil her zaman yanınızdayız dedi.

EVLERİNDE ZİYARET ETTİLER

Ak Parti Kadın Kolları Kartepe İlçe Başkanı Elif Orakçı Durmuş, Ak Parti Kartepe İlçe Başkan Yardımcısı Murat Yılmaz ile birlikte 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde görüntülü olarak sohbet ettiği Resmiye Öztürk Yılmaz ve Tuğba Kılıç’ı İstasyon Mahallesindeki evlerinde ziyaret ederek sürpriz yaptı, her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Görüntülü konuştuğumuzda Tuğba kızımız çekirdek ve oyuncak bebeği çok sevdiğini söylemişti diyen Başkan Durmuş, “ Biz de bu gün kendisini ziyaret ederek onun bu isteklerini yerine getirdik. O anki mutluluğu her şeye değerdi. Resmiye teyzemiz de bize sadece böyle günlerde değil her zaman hatırlayın bizi unutmayın biz çok yalnızız demişti, yalnız olmadıklarını her zaman yanlarında olduğumuzu ifade etmek için ziyaret ettik” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL