28 Eylül 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.661
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.892
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 239
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.336
Siyaset

CHP İzmit ilçe sonunda yalanladı!

CHP İzmit İlçe Örgütü suskunluğunu bozdu ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile CHP İzmit İlçe Örgütü arasında sorun olduğu iddialarını yalanladı Aylardır kamuoyunda CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan..

CHP İzmit ilçe sonunda yalanladı!

CHP İzmit İlçe Örgütü suskunluğunu bozdu ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile CHP İzmit İlçe Örgütü arasında sorun olduğu iddialarını yalanladı

Aylardır kamuoyunda CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet arasında sorun olduğu konuşuluyordu. CHP İzmit İlçe örgütü yaptığı açıklamada bütün iddiaları yalanlayarak son noktayı koydu.

DOĞRU DEĞİL

Çakar; Bugün yine bir yerel gazetede yer alan İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar ile Fatma kaplan hürriyet arasında iplerin kopduğu iddilarının aslı ve bir gerçeklik payının olmadığını belirtmek isteriz. Öncelikle bizler; gerek parti içinde gerekse ülke genelinde demokrasi kültürünü içine sindirmiş, bu kültürü sürekli yaşayıp yaşatan bir siyasi ekibin Chp’nin temsilcileriyiz. Bir il başkanlığı seçimi sonrasında belediye başkanı ve örgütün arasının açılması gibi bir durum olmadığı için sürekli bunun haber yapılması da doğru değildir.

KATKI SUNMAYA DEVAM EDİYORUZ

İzmit belediye başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet; asli sorumluluğunda olan izmitimiz için izmit halkı için tüm özveri, samimiyet, tarafsız ve şeffaf bir şekilde hizmet etmeye çalışmakta ve çaba göstermektedir. İzmit ilçe örgütü olarak bizler bu konuda her zaman halkın içinde olup eksiklikleri sorunları tespit edip giderilmesi konusunda chp izmit ilçe örgütü olarak çalışmaya, çalışmalarımızla belediyenin vereceği hizmetlere katkı sunmaya devam ediyoruz.

ÖRGÜT OLARAK YANINDAYIZ

Fatma Kaplan Hürriyet CHP çatısı altında  seçilmiş bir belediye başkanı olarak seçildiği günden itibaren partili ayrımı gözetmeksizin, kendisine destek vermiş vermemiş düşüncesine kapılmaksızın herkese tarafsız bir şekilde hizmet sunmaya çalışmaktadır ve bu onun en asli görevidir. Örgüt olarak belediyenin her çalışmasında programında yer almamız, bulunmamızda gerekmemektedir.

PROGRAMA KATILDIK

Örgüt olarak bizlerin de ayrıca asli görevleri olup örgüt içi çalışmalarımızı yapmaya, kazandığımız ilçeyi sürekli kalıcı hale getirmeye, halkımızın daha fazla teveccühünü toplamaya, birlik beraberliğimizi güçlendirmeye çalışıyoruz. Son olarak İstanbul Büyükşehir belediye başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun katıldığı programa salgın nedeniyle katılım çok geniş tutulmamış olup sadece ilçe başkanı  tarafından programa iştirak sağlamıştır. Program katılım sağlanmadığı yönünde ki iddia da doğru değildir.

PROBLEM YOK

Buradan şunu noktalamak isteriz, Son zamanlarda basında sıkça yer verilmeye başlanılan ve ısrarla devam eden  “biz örgüt olarak belirtmek isteriz ki; Örgüt ile belediye başkanı arasında problem yoktur, atılan iddilarında doğruluk payı, gerçekliği bulunmamaktadır”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL