06 Ağustos 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 245.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.297
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 108
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.636
ALMANYA FEDERASYON KUPASI
1860 Münih
BAŞLAMADI 21:45
Darmstadt 98
Bremer SV
ERT 0 - 0
Bayern Münih
Dynamo Dresden
BAŞLAMADI 21:45
Paderborn 07
ALMANYA REGİONALLİGA
Viktoria Aschaffenburg
BAŞLAMADI 19:30
Wacker Burghausen
Unterhaching
BAŞLAMADI 20:00
Eltersdorf
Rosenheim
BAŞLAMADI 20:00
SV Heimstetten
AMERİKA 1. LİGİ
New England Revolution II
MS 3 - 0
North Carolina FC
Toronto FC II
BAŞLAMADI 23:00
Richmond Kickers
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
Tacoma Defiance
BAŞLAMADI 05:00
Sacramento Republic FC
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
Atletico Rafaela
BAŞLAMADI 22:00
San Telmo
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
Metro Stars
BAŞLAMADI 14:00
Campbelltown City
AVUSTRALYA NPL KUZEY
Broadmeadow Magic
BAŞLAMADI 13:00
Maitland FC
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
Logan Lightning
ERT 0 - 0
Capalaba FC
AVUSTURYA 1. LİGİ
Austria Wien II
BAŞLAMADI 19:30
Grazer AK
Kapfenberg
BAŞLAMADI 19:30
FAC Team für Wien
Amstetten
BAŞLAMADI 19:30
SK Vorwärts Steyr
Austria Lustenau
BAŞLAMADI 19:30
FC Liefering
BW Linz
BAŞLAMADI 21:25
St Polten
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
Hohenems
BAŞLAMADI 19:30
FC Lauterach
Stadl-Paura
BAŞLAMADI 20:00
Kalsdorf
Allerheiligen
BAŞLAMADI 20:00
Gleisdorf 09
Union Vöcklamarkt
BAŞLAMADI 20:00
Sturm Graz (A)
Bad Gleichenberg
BAŞLAMADI 20:00
Ried (A)
SK Bischofshofen
BAŞLAMADI 20:00
SV Grödig
Spittal
BAŞLAMADI 20:00
Union Gurten
Neusiedl
BAŞLAMADI 20:00
FCM Traiskirchen
Seekirchen
BAŞLAMADI 20:00
St. Johann
SC Deutschlandsberg
BAŞLAMADI 20:00
FC Wels
Hertha Wels
BAŞLAMADI 20:00
SK Treibach
First Vienna
BAŞLAMADI 20:00
Drassburg 
SV Fügen
BAŞLAMADI 20:30
Kitzbühel
FC Marchfeld
BAŞLAMADI 20:30
SC Wiener Viktoria
Wiener Neustadt
BAŞLAMADI 20:30
Stripfing
Kufstein
BAŞLAMADI 20:30
Hall
BELÇİKA 1. LİGİ
Club Brugge
BAŞLAMADI 21:45
Cercle Brugge
BREZİLYA AMAPAENSE
Santos AP
74' 4 - 0
Macapa
BREZİLYA KUPASI
Juazeirense
MS 2 - 0
Santos
Abc FC
39' 0 - 0
Flamengo
BREZİLYA SERİE B
Remo
BAŞLAMADI 22:00
Operario PR
BULGARİSTAN 1. LİGİ
Tsarko Selo
BAŞLAMADI 18:45
Botev Vratsa
CSKA 1948 Sofya
BAŞLAMADI 21:00
Lokomotiv 1929
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
JS Kabylie
BAŞLAMADI 23:00
WWA Tlemcen
CONCACAF LİGİ
Hankook Verdes
47' 0 - 0
Santos de Guapiles
CSD Comunicaciones
BAŞLAMADI 05:00
Once Deportivo
ÇEKYA 2. LİGİ
Vysocina Jihlava
BAŞLAMADI 19:00
Dukla Prag
ÇEKYA 3. LİGİ
Znojmo
BAŞLAMADI 18:00
FC Velke Mezirici
Kraluv Dvur
BAŞLAMADI 19:00
Banik Sokolov
Hlucin
BAŞLAMADI 20:00
SFK Vrchovina
ÇİN 2. LİGİ
Chengdu Rongcheng FC
BAŞLAMADI 11:30
Shenyang Urban
Xinjiang Tianshan Leopard
BAŞLAMADI 14:35
Suzhou Dongwu
Meizhou Hakka
BAŞLAMADI 14:35
Heilongjiang Lava Spring
Sichuan Jiuniu
BAŞLAMADI 15:00
Jiangxi Liansheng F.C.
ÇİN SÜPER LİGİ
Wuhan FC
BAŞLAMADI 11:30
Tianjin Jinmen Tiger
Shanghai Shenhua
BAŞLAMADI 13:30
Changchun Yatai
Dalian Professional FC
BAŞLAMADI 15:30
Shanghai Port FC
Hebei FC
BAŞLAMADI 15:30
Beijing Guoan
DANİMARKA 1. LİGİ
Hvidovre
BAŞLAMADI 19:30
Fremad Amager
Horsens
BAŞLAMADI 20:00
FC Helsingor
DANİMARKA SÜPER LİGİ
Silkeborg
BAŞLAMADI 19:30
Viborg
FC Midtjylland
BAŞLAMADI 21:30
Vejle
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
PSM Makassar
ERT 0 - 0
Barito Putra
Persela Lamongan
ERT 0 - 0
Persiraja Banda Aceh
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
Noravank
BAŞLAMADI 16:00
Pyunik
FC Ararat Armenia
BAŞLAMADI 18:00
BKMA
ESTONYA 1. LİGİ
TJK Legion
BAŞLAMADI 19:30
Pärnu JK Vaprus
ESTONYA 2. LİGİ
Paide Linnameeskond U21
BAŞLAMADI 19:00
FC Nomme United
Tartu JK Tammeka U21
BAŞLAMADI 19:00
Maardu Linnameeskond
FC Elva
BAŞLAMADI 19:00
Tallinna FCI Levadia U21
FAROE ADALARI 1. LİGİ
Klaksvik
BAŞLAMADI 17:00
Vikingur
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
JäPS
BAŞLAMADI 18:30
Pepo
HJS Akatemia
BAŞLAMADI 18:30
Ilves-Kissat
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
HIFK
ERT 0 - 0
SJK
FRANSA LİGUE 1
Monaco
BAŞLAMADI 22:00
Nantes
FRANSA ULUSAL LİGİ
US Créteil-Lusitanos
BAŞLAMADI 20:00
Avranches
Bourg-Peronnas
BAŞLAMADI 20:00
Villefranche
Sedan
BAŞLAMADI 20:00
Annecy
US Concarneau
BAŞLAMADI 20:00
Red Star
Laval
BAŞLAMADI 20:00
US Orleans
Chateauroux
BAŞLAMADI 20:00
SC Cholet
Boulogne
BAŞLAMADI 20:00
Chambly
Le Mans
BAŞLAMADI 20:00
Stade Briochin
FC Sete 34
BAŞLAMADI 20:00
Bastia-Borgo
GALLER LİG KUPASI
Undy Athletic A.F.C.
BAŞLAMADI 21:00
Swansea University
Ruthin Town
BAŞLAMADI 21:00
Caernarfon Town
Prestatyn Town FC
BAŞLAMADI 21:45
Cefn Druids
Conwy Borough
BAŞLAMADI 21:45
Holywell Town
Aberystwyth
BAŞLAMADI 22:00
Penybont
HAZIRLIK KARŞILAŞMALARI
Altay
BAŞLAMADI 15:00
Bereket Sigorta Ümraniyespor
Medipol Başakşehir
BAŞLAMADI 19:00
Yeni Malatyaspor
Adana Demirspor
BAŞLAMADI 21:00
Beşiktaş
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
Den Bosch
BAŞLAMADI 21:00
Helmond Sport
FC Eindhoven
BAŞLAMADI 21:00
Volendam
Excelsior
BAŞLAMADI 21:00
TOP Oss
FC Dordrecht
BAŞLAMADI 21:00
PSV II
Telstar
BAŞLAMADI 21:00
Emmen
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
AFC Bournemouth
BAŞLAMADI 21:45
West Bromwich Albion
İRLANDA 1. LİGİ
Bray Wanderers
BAŞLAMADI 21:30
Wexford
UCD
BAŞLAMADI 21:45
Shelbourne
Treaty United
BAŞLAMADI 21:45
Cabinteely FC
Galway United
BAŞLAMADI 21:45
Cork City
İRLANDA PREMİER LİGİ
Derry City
BAŞLAMADI 21:45
Drogheda United
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
Thun
BAŞLAMADI 21:30
Aarau
Neuchatel Xamax
BAŞLAMADI 21:30
Kriens
İZLANDA 1. LİGİ
Grindavik
BAŞLAMADI 21:00
Vestri
Afturelding
BAŞLAMADI 21:00
Thor A.
Throttur R.
BAŞLAMADI 22:15
Kordrengir
JAPONYA J-1 LİGİ
Gamba Osaka
BAŞLAMADI 13:00
Yokohama Marinos
KOLOMBİYA KUPASI
Envigado
MS 1 - 2
Bucaramanga
Barranquilla
9' 0 - 0
Jaguares de Cordoba
LİTVANYA A LYGA
Dziugas Telsiai
BAŞLAMADI 18:00
Nevezis
Kauno Zalgiris
BAŞLAMADI 20:00
FK Riteriai
MACARİSTAN 1. LİGİ
Kisvarda FC
BAŞLAMADI 21:00
Gyirmot
MALEZYA SÜPER LİGİ
Selangor FA
ERT 0 - 0
Petaling Jaya City
Perak
ERT 0 - 0
Sabah
Kedah
ERT 0 - 0
Melaka United
MEKSİKA 2. LİGİ
Tapatio
52' 0 - 0
Pumas Tabasco
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
Queretaro
BAŞLAMADI 05:00
Leon
OLİMPİYAT OYUNLARI
Meksika
BAŞLAMADI 12:00
Japonya
OLİMPİYAT OYUNLARI (K)
İsveç (K)
BAŞLAMADI 05:00
Kanada (K)
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
Mashal Mubarek
BAŞLAMADI 18:00
Bunyodkor
Pakhtakor
BAŞLAMADI 18:00
Nasaf Qarshi
PERU PRİMERA - CLAUSURA
Deportivo Municipal
BAŞLAMADI 19:00
Ayacucho FC
Sport Huancayo
BAŞLAMADI 23:30
Sporting Cristal
POLONYA 1. LİGİ
Resovia Rzeszow
BAŞLAMADI 19:00
GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biala
BAŞLAMADI 21:30
Odra Opole
POLONYA EKSTRAKLASA
Gornik Leczna
BAŞLAMADI 19:00
Warta Poznan
Lech Poznan
BAŞLAMADI 21:30
Cracovia Krakow
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
Sporting Lizbon
BAŞLAMADI 22:15
Vizela
ROMANYA LİGA 1
Botosani
BAŞLAMADI 18:30
UTA Arad
CS Mioveni
BAŞLAMADI 21:30
CFR Cluj
RUSYA PREMİER LİGİ
Ufa
BAŞLAMADI 17:00
Lokomotiv Moskova
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
Radnicki Kragujevac
BAŞLAMADI 18:30
Radnik Surdulica
Kızıl Yıldız
BAŞLAMADI 21:00
Napredak
SİNGAPUR 1. LİGİ
Albirex Niigata Singapore FC
BAŞLAMADI 14:45
Tanjong Pagar
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
Zlate Moravce
BAŞLAMADI 21:00
Senica
SLOVENYA 1. LİGİ
Bravo
BAŞLAMADI 18:00
NK CM Celje
UKRAYNA PREMİER LİGİ
Metalist 1925 Kharkiv
BAŞLAMADI 19:30
Chernomorets O.
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
Club Atletico Progreso
BAŞLAMADI 21:00
Rentistas
ÜRDÜN 1. LİGİ
Al-Hussein
BAŞLAMADI 18:00
FC Ma'an
Al-Faisaly
BAŞLAMADI 20:30
Sahab
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
Estudiantes Merida
MS 2 - 1
Deportivo Zulia
Monagas SC
MS 3 - 0
AC LALA
Atletico Venezuela
BAŞLAMADI 23:00
UCV

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL