25 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.792
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 195
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.403
Genel

Çalıştığı firmayı dolandırmış

Körfez’de gümrük işi yapan bir firmada çalışan şahsın, iş yerini yaklaşık 450 bin lira dolandırdığı ve lüks yaşantı içinde iken şikayet edilmesi sonrasında gözaltına alındığı konuşuluyor. Konuşulan iddialara göre, AK Parti’den Milletvekili aday..

Çalıştığı firmayı dolandırmış

Körfez’de gümrük işi yapan bir firmada çalışan şahsın, iş yerini yaklaşık 450 bin lira dolandırdığı ve lüks yaşantı içinde iken şikayet edilmesi sonrasında gözaltına alındığı konuşuluyor.

Konuşulan iddialara göre, AK Parti’den Milletvekili aday adayı olan ve inşaat işleri yapan bir şahsın kardeşi olan bu kişi, gümrük işleri yapan bir firmada çalışmaya başlamış.

Bir süre sonra bu şahıs çalıştığı firmanın parasını kullanmaya başlamış ve kendisine son model BMW jeep, hanımına ise altın takılar almış. Lüks yaşantısının dikkat çekmesi sonrasında firma sahibi takibe başlamış ve parasının kullanıldığını anlayınca da geri istemiş ama şikayet üzerine engellenmiş.

Gazetemize yapılan mesaj ihbarında yer alan iddialara göre olayın polise intikal etmesi sonrasında şahıs İl Asayiş Şube tarafından gözaltına alınmış ve sorgulanmasına başlanmış. İnşaat ve gümrük işi yapan çevrelerde konuşulan bu iddianın ileriki günlerde doğrulanması halinde sürpriz isimlerin ve olayların da ortaya çıkabileceği konuşulan konular arasında yer alıyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL