28 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.947
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.896
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 210
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.542
Dünya

Bunun adı vahşet

Rusya’da vahşet! Sevgilisini ve sevgilisinin 9 yaşındaki kardeşini işkenceyle öldürüp sosyal medyada paylaştı. Rusya’da kıskançlık krizine giren bir kişi, sevgilisini ve sevgilisinin 9 yaşındaki kardeşini işkence ederek öldürdü. Saldırgan, sevgilisinin..

Bunun adı vahşet

Rusya’da vahşet! Sevgilisini ve sevgilisinin 9 yaşındaki kardeşini işkenceyle öldürüp sosyal medyada paylaştı.

Rusya’da kıskançlık krizine giren bir kişi, sevgilisini ve sevgilisinin 9 yaşındaki kardeşini işkence ederek öldürdü. Saldırgan, sevgilisinin küvetin içindeki cansız bedenini ve kendisini kayda aldıktan sonra görüntüleri sosyal medya hesabında paylaştı.

Krasnodar şehrinde 32 yaşındaki Akşin Kuşeynov, kendisini aldattığından şüphelendiği sevgilisi Viktoria Makarova’nın evine gitti. Kapıyı açan Makarova’ya saldıran zanlı, genç kadının o sırada evde bulunan 9 yaşındaki kardeşini de bağladı. İlk olarak sevgilisini banyoya sokan Kuşeynov, burada kadına uzun süre işkence etti. Kuşeynov, sevgilisinin küvetin içindeki cansız bedenini ve kendisini kayda aldıktan sonra genç kadının 9 yaşındaki kardeşini de işkence ederek öldürdü.

Rusya'da korkunç cinayet! Sevgilisini ve sevgilisinin 9 yaşındaki kardeşini işkenceyle öldürüp sosyal medyada paylaştı

GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Her 2 cinayeti de soğukkanlılıkla işleyen saldırgan bir süre sonra evden çıkarak aracına bindi. Evde çektiği görüntüleri ise sosyal medya hesabında paylaştı. Olay yerinden uzaklaşan saldırganın arabasının, Tuapse kentindeki Dzhubga isimli sahil kasabasında olduğu tespit edildi.

Rusya'da korkunç cinayet! Sevgilisini ve sevgilisinin 9 yaşındaki kardeşini işkenceyle öldürüp sosyal medyada paylaştı

İZİ BULUNAMAYINCA DENİZDE ARAMA YAPILDI

Dzhubga’ya ulaşan polis, katile dair herhangi bir iz bulunamaması üzerine adamın denize atlamış olabileceği üzerinde durarak, denizde ve bölgede arama çalışmaları başlattı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı duyurulurken, cesetler otopsi için morga götürüldü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL