28 Kasım 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Magazin

Bu iddia çok konuşulacak!

Ünlü şarkıcı Hadise, uzun süredir birlikte olduğu oyuncu Kaan Yıldırım ile ilişkisini noktaladı. İkilinin ayrılık haberinin ardından gündeme bomba gibi bir iddia düştü. Hadise’yle Kaan Yıldırım’ın ayrılığında sosyal medya fenomeni..

Bu iddia çok konuşulacak!

Ünlü şarkıcı Hadise, uzun süredir birlikte olduğu oyuncu Kaan Yıldırım ile ilişkisini noktaladı. İkilinin ayrılık haberinin ardından gündeme bomba gibi bir iddia düştü. Hadise’yle Kaan Yıldırım’ın ayrılığında sosyal medya fenomeni Reynmen’in olduğu konuşuluyor.

Daha önce Reynmen’in “Ela” şarkısında cesur kıyafetiyle dans eden Hadise, çok konuşulmuştu. Hadise’nin uzun süre gündemde kalan o videosunu Reynmen’in çektiği iddiası kulislerde dolanıyordu. İkilinin birlikte Taksim’deki bir otelde kaldıkları da iddia edilmişti.

Konuyla ilgili Reynmen ve Hadise sessizliğini korumuştu. Aradan aylar geçtikten sonra Hadise, Kaan Yıldırım ile ilişki yaşamaya başlamış ve bu sırada Hadise’nin Reynmen’in şarkısında dans ettiği videoyu Instagram hesabından kaldırması dikkat çekmişti. Hadise’nin çok sayıda beğeni alan bu videoyu Kaan Yıldırım istemediği için kaldırdığı konusu gündeme gelmişti.

REYNMEN’İN ETKİSİ OLDUĞU DÜŞÜNÜLÜYOR

Ünlü popçunun Kaan Yıldırım’dan ayrılmasında Reynmen’in etkili olduğu düşünülüyor. Ancak taraflardan konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Bu iddia çok konuşulacak! Hadise ve Kaan Yıldırım, Reynmen yüzünden mi ayrıldı?

2020 yılının sürpriz aşıkları Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden kötü haber gelmişti. Aşk dolu pozlarıyla herkesi kendine hayran bırakan çift, ilişkilerini noktalamıştı.

Bu iddia çok konuşulacak! Hadise ve Kaan Yıldırım, Reynmen yüzünden mi ayrıldı?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL