28 Kasım 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Yaşam

Boş sokakta müşteri bekledi

Evinde televizyonu olmadığı için kısıtlamayı duymayan boyacı boş sokakta müşteri bekledi. Hafta sonu 56 saat sürecek olan sokağa çıkma kısıtlamasını evde televizyonu olmadığı için duymadığını belirten boyacı, Gaziantep’in boş sokaklarında..

Boş sokakta müşteri bekledi

Evinde televizyonu olmadığı için kısıtlamayı duymayan boyacı boş sokakta müşteri bekledi.

Hafta sonu 56 saat sürecek olan sokağa çıkma kısıtlamasını evde televizyonu olmadığı için duymadığını belirten boyacı, Gaziantep’in boş sokaklarında müşteri bekledi. Boyacı, müşteri yerine zabıtayı karşısında buldu.

Kısıtlamanın gece 21.00 itibariyle başlamasıyla kentte cadde ve sokaklar sessizliğe büründü. Sabahın erken saatlerinde 11 yıldır her gün yaptığı gibi boya sandığı ile balıklı parkına gelen 43 yaşındaki Orhan Özcan, evde televizyonu olmadığı için kısıtlamayı duymadığını belirterek boş sokakta müşteri beklemeye başladı.

MÜŞTERİ BEKLERKEN ZABITA GELDİ

Günün ilk ışıklarından itibaren tezgahını açmak için yola çıkan boyacı, kimsenin olmadığı sokaklarda müşteri beklerken, zabıtaları karşısında bulundu.

Kısıtlamayı duymayan boyacı boş sokakta müşteri beklerken karşısında zabıtayı buldu

“KİME GİDİP EL AÇAYIM”

Evli ve 4 çocuk babası olduğunu ifade ederek çalışmak zorunda olduğunu belirten Özcan, “Ben 11 senedir buradayım, burası havuzdu, bekardım ve boyacıydım. Hala da aynı işi yapıyorum. Bir gelirim yok, maaş almıyorum. Yalan söylemiyorum, çocuk da değilim. Yaşım 43 ve bu işle evimi geçindiriyorum. Ne yapayım? Kime gidip el açayım?” dedi.

Ayakkabı boyacısı Özcan, boş sokakta müşterisini beklerken onu fark eden zabıtalar tarafından uyarılarak evine gönderildi.

Evinde televizyonu olmadığı için kısıtlamayı duymayan boyacı boş sokakta müşteri bekledi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL