30 Temmuz 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 261.198
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.161
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 60
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.463
Güncel

Bir ayda aynı aileden 3 kişi

Bir ayda aynı aileden 3 kişi koronavirüs yüzünden yaşamını yitirdi. Kocaeli’de, koronavirüs nedeniyle bir ay içerisinde aynı aileden 3 kişi yaşamını yitirdi. 39 yaşındaki Muhammet 12 Kasım’da, annesi Mahmure geçtiğimiz..

Bir ayda aynı aileden 3 kişi

Bir ayda aynı aileden 3 kişi koronavirüs yüzünden yaşamını yitirdi.

Kocaeli’de, koronavirüs nedeniyle bir ay içerisinde aynı aileden 3 kişi yaşamını yitirdi. 39 yaşındaki Muhammet 12 Kasım’da, annesi Mahmure geçtiğimiz hafta ve babası Hasan Kılınç da dün hayatını kaybetti.

Kocaeli’de emlakçılık yapan Muhammet Kılınç, kasım ayında koronavirüs nedeniyle tedaviye alındı. 3 çocuk babası Muhammet Kılınç, 12 Kasım’da yaşamını yitirdi. Kronik rahatsızlığı bulunan anne Mahmure Kılınç da koronavirüs nedeniyle tedaviye alındı. Anne Kılınç da geçen hafta yaşamını yitirdi. Mahmure Kılınç, Hatipköy Mezarlığı’nda oğlunun yanında toprağa verildi.

BABA DA DÜN YAŞAMINI YİTİRDİ

Yine aynı aileden kovid-19 teşhisiyle bir haftadır yoğun bakım ünitesinde tedavi gören baba Hasan Kılınç ise dün yaşamını yitirdi. 6 çocuk babası Hasan Kılınç’ın cenazesi yarın oğlu ve eşinin mezarlarının yanında toprağa verilecek.

Bir ayda aynı aileden 3 kişi koronavirüs yüzünden yaşamını yitirdi

Kaynak: DHA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL