20 Eylül 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.873
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.398
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 213
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 27.160
Genel

Bereket sokaktaki çalışmalar devam ediyor

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile sokağa çıkma kısıtlaması olduğu günlerde de sahadan ayrılmadı. Dumlupınar Mahallesi Bereket Sokak’ta yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Covid-19 tedbirleri..

Bereket sokaktaki çalışmalar devam ediyor

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile sokağa çıkma kısıtlaması olduğu günlerde de sahadan ayrılmadı. Dumlupınar Mahallesi Bereket Sokak’ta yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Covid-19 tedbirleri ilçe genelinde titizlikle uygulanırken, Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, sokağa çıkma kısıtlamasında Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Dumlupınar Mahallesi Bereket Sokak’ta yaptığı çalışmaları yerinde inceledi.

HIZLI HİZMET HIZLI SONUÇ

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Dumlupınar Mahallesi’nde 170 metre uzunluğunda 7 metre genişliğinde Bereket Sokak da üst yapı çalışmalarında 180 metre küp beton 2.5 ton çesan demiri kullandılar.

KIŞA YETİŞTİRDİK

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “İlçemiz genelinde Covid-19 tedbirlerine titizlikle uygulanırken çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Mahallemizin ihtiyacı olan Bereket Sokak üst yapı çalışmalarını da kış bastırmadan tamamladık” açıklamasında bulundu. Bereket Sokak sakinleri, sosyal medya hesaplarından sokaklarında ki üst yapı çalışmalarını hızla tamamlayan Kartepe Belediyesi ve Başkan Kocaman’a teşekkür mesajlarını attılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL