28 Kasım 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Siyaset

Babacan, DEVA Partisi il binasını açtı

Kocaeli Uluslararası Kongre Merkezi’nde Bugün gerçekleşen kongre sonrası DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Kocaeli İl Binası’nın açılışını da gerçekleştirdi. Açılış sonrası Babacan, esnafı ziyaret etti Demokrasi ve Atılım(DEVA) Partisi..

Babacan, DEVA Partisi il binasını açtı

Kocaeli Uluslararası Kongre Merkezi’nde Bugün gerçekleşen kongre sonrası DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Kocaeli İl Binası’nın açılışını da gerçekleştirdi. Açılış sonrası Babacan, esnafı ziyaret etti

Demokrasi ve Atılım(DEVA) Partisi 1’inci Olağan İl Kongresi Kocaeli Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ında katıldığı kongrede 2 Temmuz’da Kocaeli İl Başkanlığına atanan Adem Koç, seçilmiş il başkanı oldu. Gerçekleşen kongresi sonrası DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Kocaeli İl Binası’nın açılışını yaptı.

VATANDAŞLARIN VE ESNAFIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

DEVA Kocaeli İl Binası’nın açılışını gerçekleştiren Babacan daha sonra İzmit esnafını ziyaret etti. . Kuyumcular çarşısı, ömerağa mahallesi ve yürüyüş yolundaki esnafı ziyaret eden Babacan, hem esnafın hem de vatandaşların dertlerini dinledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL