28 Kasım 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Dünya

Av gecesinde feci olay!

Geyik sanıp vurdu, yanına gidince oğlunu kanlar içinde buldu. ABD’de arkadaşlarıyla ava çıkan bir baba, yanına oğlunu da aldı. Karanlıkta kendisine doğru yaklaşan harekete ateş eden baba, yanına gidince vurduğunun..

Av gecesinde feci olay!

Geyik sanıp vurdu, yanına gidince oğlunu kanlar içinde buldu.

ABD’de arkadaşlarıyla ava çıkan bir baba, yanına oğlunu da aldı. Karanlıkta kendisine doğru yaklaşan harekete ateş eden baba, yanına gidince vurduğunun oğlu olduğunu fark etti. Talihsiz evlat yaşamını yitirirken, babanın cinayetten yargılanmayacağı belirtildi.

63 yaşındaki Bradley Smith, 28 yaşındaki oğlu Andrew ve avcı arkadaşları ile geyik avına çıktı. Avcılar alaca karanlıkta geyik aramak için birbirlerinden uzaklaştı. Baba, kendisine doğru gelen bir hareketi geyik sanıp ateş etti. Vurulanın geyik olduğunu sanıp başına gidince karşısında oğlunu gördü.

CİNAYETTEN YARGILANMAYACAK

Olay sonrası hakkında soruşturma açılan baba, cinayetten yargılanmayacak. Bradley’in yanlışlıkla oğlunu vurmasını büyük bir trajedi olarak yorumlayan polis amiri Tracy Whited, yasalara göre alaca karanlıkta ava çıkan avcıların insan olduklarının anlaşılması için turuncu renkte elbise giymeleri gerektiğini, ama olay anında Andrew’in turuncu elbise giymediği için babasının kendisini yanlışlıkla vurduğunu söyledi.

Polis, baba Bradley’in ve diğer arkadaşlarının 20 yıllık avcılık tecrübeleri olduğunu ve her hafta geyik avına çıktıklarını söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL