15 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 363.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 30.694
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 181
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.513
Genel

ATM’den para çekerken kurşunlandı

İzmit Yahya Kaptan Mahallesi’nde bulunan Gros Market yanındaki ATM’den para çeken bir kişi arabasından inen şahıs tarafından kurşun yağmuruna tutularak vuruldu. Olay esnasında orada bulunan bir kişi daha saldırganın silahından..

ATM’den para çekerken kurşunlandı

İzmit Yahya Kaptan Mahallesi’nde bulunan Gros Market yanındaki ATM’den para çeken bir kişi arabasından inen şahıs tarafından kurşun yağmuruna tutularak vuruldu. Olay esnasında orada bulunan bir kişi daha saldırganın silahından çıkan kurşunlarla yaralandı.

Dün akşam saatlerinde Yahya Kaptan Mahallesi’nde meydana gelen olay çevrede büyük bir korku ve paniğe neden oldu. Gros Market yanındaki ATM’lerden para çeken Ali İmran A. adındaki şahıs kendisini takip eden bir şahıs tarafından kurşun yağmuruna tutuldu. Aracıyla olay yerine gelen kimliği belirsiz kişi peş peşe silahını ateşlemeye başladı.

Ali İmran A. Adındaki vatandaş ile o esnada yine ATM’lerden para çekmeye gelen Mert Ünsal O. Adındaki vatandaş saldırganın silahından çıkan kurşunlarla yaralandı.

Ali İmran A. İle Mert Ünsal O.’yu yaralayan şahıs geldiği araçla ortadan kayboldu. Olayın bir alacak verecek meselesinden kaynaklandığı dile getiriliyor.

Olay yerine gelen  sağlık ekipleri yaralı iki adamı  Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırırken,  polis ekipleri saldırganı yakalama çalışması başlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL